Tips to moreover encourage your Instagram page

0

شاید شما صفحه را در اینستاگرام باز کرده اید ، اما آموزش تولید محتوا در اینستاگرام  به درستی اجرا نمی شود. این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه صفحه اینستاگرام خود را بهبود بخشید.

طول زیرنویس های اینستاگرام به نوع محتوایی که ارسال می کنید بستگی دارد.

اگر می خواهید پیوندهای بیوگرافی خود را مطابق روش تولید محتوا در اینستاگرامE تبلیغ کنید و میزان بازدید از آنها را افزایش دهید ، ایده خوبی است که زیرنویس های خود را کوتاه و ساده نگه دارید تا دیگران بدون نیاز به خواندن چند پاراگراف اقدام کنند.

از طرف دیگر ، اگر می خواهید داستانی را روایت یا روایت کنید ، از عناوین زیر استفاده کنید ، همانطور که TED Talks در این پست انجام می دهد.

طبق روش تولید محتوا در اینستاگرامE ، برخی از پست ها نیازی به CTA ندارند ، مانند عکس Labradoodle کسی که فقط برای سرگرمی و نامزدی به سر کار آورده است. با این حال ، به طور کلی ، در صورت امکان باید تماس خواندن را نیز اضافه کنید. در غیر این صورت ، کاربر را مجبور خواهید کرد آنچه را که می خواهد انجام دهد.

چندین مکان وجود دارد که می توانید احضاریه ها را اضافه کنید. زیرنویس ، عکس ، رزومه. همانطور که GoPro در اینجا بیان می کند ، مهم نیست مردم می خواهند چه کاری انجام دهند (از یک صفحه وب دیدن کنید ، چیزی بخرید ، نظر دهید و غیره).

با تبلیغات روش تولید محتوا در اینستاگرامE مخاطبان خود را افزایش دهید

مطمئن ترین راه برای ارائه محتوای خود به مخاطبان جدید ، اجرای تبلیغات در اینستاگرام است.

باز هم ، نکته 3 درباره روش تولید محتوا در اینستاگرامE ، شما مخاطبان خود را مشخص کرده اید. اکنون می توانید از این اطلاعات برای هدف قرار دادن تبلیغ خود بر اساس موارد زیر استفاده کنید:

مکان: ایالت ، منطقه ، شهر ، ایالت و غیره

جمعیت شناسی: سن ، جنسیت ، زبان و غیره

موارد دلخواه: حساب های دیگری که کاربر دنبال می کند ، برنامه هایی که کاربر از آنها استفاده می کند ، تبلیغات کلیک شده توسط کاربر و غیره.

اقدام: اینستاگرام روشن و خاموش است

همچنین می توانید مخاطبین سفارشی را برای افرادی که در حال حاضر با آنها در ارتباط هستید بارگذاری کنید و از آنها برای ایجاد مخاطبان مشابه استفاده کنید.

طبق رام روش تولید محتوا در اینستاگرامE ، می توانید داستان ، داستان یا اکتشافات را در فید خود ارسال کنید.

کاهش استراتژی از طریق تجزیه و تحلیل

مهم نیست که چقدر در اینستاگرام بازاریابی می کنید ، همیشه می توانید در آن مهارت داشته باشید. بهترین راه برای بهبود نتایج این است که از کارهایی که قبلاً انجام داده اید درس بگیرید.

و بهترین راه برای تولید محتوا در اینستاگرام ، یادگیری تمام اطلاعات اینستاگرام اینستاگرام است.

روش تولید محتوا در اینستاگرامE سرآغاز همه چیزهایی است که باید برای بهبود استراتژی خود از طریق تجزیه و تحلیل اینستاگرام بدانید.

برای اطلاعات بیشتر ، شما نیاز به یک پست وبلاگ کامل در مورد نحوه استفاده از Instagram Analytics دارید.

بررسی اجمالی

اگر یک تجارت کوچک هستید و نام تجاری شناخته شده ای ندارید ، به سختی می توانید از شبکه های اجتماعی نتیجه بگیرید و اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بسیاری از نکات موجود در این راهنما به شما کمک می کند تا محتوایی ایجاد کنید که به شما در جذب فالوور بیشتر و پیوستن به اینستاگرام کمک کند ، مانند:

از یک برنامه تبلیغاتی ثابت استفاده کنید

مطالب مختلف را هر روز منتشر کنید

از ترکیب صحیح هشتگ ها استفاده کنید

Leave A Reply

Your email address will not be published.