طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ

0

در مقاله قبلی با اصول کارت ویزیت و اصول طراحی کارت ویزیت آشنا شدید. اکنون که به این موضوع پرداختیم که کارت ویزیت شخصی را به چه صورت قرار دهیم ، بهتر است طراحی کارت ویزیت را شروع کنیم. کمک گرفتن از یک الگو می تواند روشی سریع و سرگرم کننده برای کشف ایده های طراحی کارت ویزیت شخصی باشد. این می تواند یک روش خوب برای بررسی آنچه در کارت های ویزیت شخصی خود قرار می دهید ، باشد. در این مقاله ، ما از یک سری مقالات آموزش طراحی کارت ویزیت ، آموزش کارت ویزیت با فتوشاپ را برای شما آماده کرده ایم.

در این دوره جامع آموزش طراحی کارت ویزیت ، الگوی کارت ویزیت شخصی که برای این نمایش استفاده خواهیم کرد آورده شده است:
بیا شروع کنیم:
در ابتدای ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ هر دو طرف الگوی کارت ویزیت شخصی خود را مشاهده کنید. الگوی کارت ویزیت شخصی خود را با رفتن به File> Open باز کنید. سپس پرونده را از رایانه خود انتخاب کنید. شما باید این کار را برای هر دو طرف کارت ویزیت خود انجام دهید. سپس کلیک کرده و بکشید تا اسناد طراحی باز شود. اندازه آنها را تغییر دهید و آنها را به هر شکلی که می خواهید مرتب کنید. این می تواند هنگام انجام تنظیمات طراحی مفید باشد. دیدن همزمان هر دو طرف می تواند به شما در انتخاب طراحی کمک کند. به پنل لایه های خود بروید لایه ها اغلب هسته اصلی فتوشاپ هستند. با رفتن به Window> Layers آن را باز کنید. در بیشتر الگوهای کارت نام شخصی ، محتوا را به صورت یک لایه جداگانه مشاهده خواهید کرد ، همانطور که در اینجا می بینیم.

در ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ این مهم است زیرا ما می توانیم یک لایه را در اینجا انتخاب کنیم و سپس از ابزار قبلی در نوار ابزار خود برای جابجایی مجدد محتوا استفاده کنیم. همه چیز به انتخاب لایه بستگی دارد. به عنوان مثال ، انتخاب یک لایه از متن و سپس استفاده از یک ابزار انتقال به من اجازه می دهد تا این متن را مجدداً تغییر مکان دهم. با استفاده از ابزار انتقال محتوا انتخاب شده ، فقط کلیک کنید و بکشید.

با استفاده از ابزار Type به راحتی متن را ویرایش کنید
در ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ ، اجازه دهید متن را در قالب کارت نام شخصی خود ویرایش کنیم. ابزار Type را در پانل Tools خود انتخاب کنید. سپس بر روی نوعی که می خواهید ویرایش کنید کلیک کنید. همانطور که در اکثر نرم افزارهای پردازش کلمه انجام می دهید ویرایش و تایپ کنید. این یک روش خوب برای ویرایش سریع و آسان است.

ابزار نوع فتوشاپ
از ابزار Type برای ویرایش متن در قالب شخصی کارت ویزیت خود استفاده کنید.
4. قلم را با استفاده از پد نویسه تغییر دهید
در آموزش ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ ، تصور کنید که می خواهید مانند انتخاب فونت جدید ، تغییر بزرگی ایجاد کنید. در این حالت ، بیایید به پنل Character برویم. به Window> Character بروید تا باز شود. سپس لایه متنی را که حاوی متنی است که می خواهید شخصی سازی کنید ، انتخاب کنید. مهم است که ابتدا متنی را که می خواهید تغییر دهید انتخاب کنید. سپس می توانیم قلم جدیدی را در پنل Character انتخاب کنیم. در اینجا می توانید اندازه قلم و سایر ویژگی ها را نیز تنظیم کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.