10‌نکته اساسی در استفاده از Procreate

0

امروزه ابزارهای نقاشی دیجیتال بسیاری در دسترس است، همین امر سبب شده است یادگیری نقاشی دیجیتال بسیار آسان شود. اگر تاکنون حتی مداد و قلم به دست نگرفته اید با آموزش نقاشی دیجیتال در فتوشاپ میتوانید به راحتی نقاشی دیجیتال را بیاموزید. اگر به این حوزه علاقه مندید و دنبال آموزش نقاشی دیجیتال در فتوشاپ و دانلود آموزش دیجیتال پینتینگ در فتوشاپ هستید https://maktabtv.com/Courses/digital-painting-in-photoshop/ میتوانید از طریق لینک قرار داده شده اقدام کنید.

همانطور که این ۱۰ نکته در وبسایت udemy بطور کامل شرح داده شده اند. در راستای آموزش نقاشی دیجیتال در فتوشاپ، به بررسی   برنامه Procreate  میپردازیم این برنامه محبوب ترین برنامه نقاشی دیجیتال در iPad است و به راحتی می توانید دلیل آن را بفهمید. رابط کاربری ساده برای یادگیری ساده است ، و به هر کسی اجازه می دهد تا پرش کند و شروع به طراحی کند. اما کمی عمیق تر کنید و بسیاری از ابزارها و ویژگی های قدرتمند دیگر در زیر سطح کاربر پسند پنهان شده است.

همچنین برای آموزش نقاشی دیجیتال در فتوشاپ Procreate روی iPad Pro و همچنین هر مدل iPad که از Apple Pencil پشتیبانی می کند کار می کند. اگر به دنبال پیشرفت با Procreate هستید ، در جای مناسب قرار دارید. این 10 نکته و ترفند را امتحان کنید تا مهارت های تصویرگری خود را به سطح بالاتری برسانید. در اینجا به ۱ نکته آموزش نقاشی دیجیتال در فتوشاپ با کمک برنامه ذکر شده اشاره میکنیم.

1. ظرف پر کننده

اکثر برنامه های آموزش نقاشی دیجیتال در فتوشاپ و  نقاشی دارای یک ابزار سطل رنگی هستند که به شما امکان می دهد با یک کلیک رنگی را پر کنید. در ابتدا ممکن است فکر کنید Procreate فاقد این ویژگی صرفه جویی در وقت است ، اما اگر بدانید کجا باید جستجو کنید این ویژگی وجود دارد.

در این قسمت از آموزش نقاشی دیجیتال در فتوشاپ به چگونگی دستیابی به همان نتایج اشاره میکنیم: دایره رنگ خود را در گوشه بالا سمت راست به محلی که می خواهید پر کنید بکشید. همچنین می توانید از آن برای رنگ آمیزی رنگ های جامد موجود در بوم استفاده کنید. قبل از پر کردن مطمئن شوید که اشکال کاملاً بسته شده باشد ، در غیر این صورت رنگ آن نشت می کند و تمام پارچه شما را می پوشاند. هیچ کس چنین چیزی را نمی خواهد.

برای آموزش نقاشی دیجیتال در فتوشاپ این برنامه  پرکننده رنگ تنظیمات جالبی دارد که ممکن است در سطل استاندارد رنگ انتظار نداشته باشید. به عنوان مثال ، هنگامی که رنگ شما روی بوم قرار گرفت ، می توانید رنگ جدیدی برداشته و با ابزار پرکننده رنگ دوباره رنگ آمیزی کنید. پرکننده رنگ همچنین رنگ های مشابه را روی بوم شما نقاشی می کند. اگر رنگ مورد انتظار شما نبود ، می توانید آستانه پر شدن رنگ را شماره گیری کنید. انگشت یا قلم خود را پس از پر کردن روی بوم نگه دارید و نوار لغزنده آبی در بالای صفحه ظاهر می شود. کشیدن آن به سمت چپ باعث محکم شدن رنگ و تغییر آن به سمت راست باعث گسترش بیشتر آن می شود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.