کار تیمی با آموزش موشن گرافیک به صورت گروهی

0

 

همه پروژه های موشن گرافیکی که در آن از حیوانات زیبایی استفاده شده است به صورت تیمی باید ساخته شوند چرا که یک نفر کار کاراکتر دیگری کار انیمیت و دیگری کار بک گراند و … را پس از آموزش موشن گرافیک برعهده داشته باشند و به این ترتیب با یک آموزش موشن گرافیک که در یک تیم میتواند اتفاق بیفتد هرکسی قادر خواهد بود تا در این تیم به وظایف خود عمل کرده، نحوه ساخت موشن گرافیک را یاد بگیرد و آن ها را به انجام برساند.

سفر به آینده ای نامطمئن نیاز به شرکت ها و افراد دارد که هرگز احساس رضایت نکنند و همیشه باید پیشرفت کنند.
در فضای رسانه ای آموزش موشن گرافیک با پیشرفت مداوم در روندها و فناوری ، توانایی انطباق و گسترش بسیار ارزشمند است. هر مدیری که یک تیم خلاق را جمع می کند ، از کلاس موشن گرافی استفاده می کند و تفاوت بین یک کاندیدای مورد نظر و مجموعه متقاضی را که از قبل وجود دارد ، به خوبی می داند. اما پر کردن شکاف ادعا شده چیزی فراتر از بستن فاصله بین انتظارات و واقعیت است. حقیقت این است که شما قبلاً تیم عالی خود را جمع کرده اید ، کمی قبل از قرار ملاقات به آنها رسیده اید.
MKT-Design-Training-for-Your-Team_20201001-article.jpg

آموزش موشن گرافیک

تیم ثابت قدم محکوم به شکست زودتر از دیرتر هستند. مهارت های به روزرسانی مدت ها قبل از شیوع بیماری همه گیر در اقتصاد جهانی به بهترین روش برای متخصصان خلاق معاصر تبدیل شد. اکنون این یک ضرورت وجودی است.
برای دستیابی سریع به مهارت جدید مانند آموزش موشن گرافیک ممکن است به افراد زیادی برای یادگیری موشن گرافیک و درست کردن موشن گرافیک نیاز داشته باشید. شاید لازم باشد مهارت های تیم خود را در زمینه درست کردن و آموزش موشن گرافیک با جدیدترین ابزارهای معاملاتی تازه و به روز کنید. آموزش تیمی موشن گرافیک با School of Motion (SoM) به ده ها شرکت – از آژانس های کوچک و شهرداری ها گرفته تا غول های بزرگ دنیا و نام های خانگی – اجازه داده است تا حضور دیجیتالی خود را افزایش دهند ، کار خود را از رقبا متمایز کنند و نتیجه نهایی خود را بهبود بخشند.
در این مطلب از دوره آموزش موشن گرافیک چگونگی پر کردن خلاقیت مهارت های مدیران خلاق با مربیگری تیمی در مدرسه حرکت آمده است:
این را از طریق انگور شنیدید – چگونه دهان به دهان یادگیری با هم را برای همکاران آسان تر می کند.
طراحی شده برای سازندگان فعال – SoM باعث می شود هنرمندان تمام وقت بتوانند مهارت های خود را بهبود بخشند.
چه کسی تیم های خلاق خود را به مدرسه اکشن می فرستد؟ شاید شنیده باشید که برخی از شرکت ها تیم های خود را در SoM توسعه می دهند.
آرامش خاطر برای کارفرمایان – از زمان ثبت نام تا پایان کار ، SoM شما را از پیشرفت تیم خود مطلع می کند.
من آن را از طریق کارما شنیدم
تیم-آموزش موشن گرافیک-مدرسه-حرکت-h1.jpg
مدرسه آموزشی موشن گرافیک اغلب توسط هنرمندانی کشف می شود که بودجه توسعه حرفه ای را به عنوان سود حاصل از کار دریافت می کنند. پس از تأیید برای خرید چرخه های SoM ، یک واکنش زنجیره ای دنبال می شود. دهان به دهان در مورد کلاسهای منحصر به فرد SOM و مربیان خبره به سرعت پخش می شود و همکاران به سرعت در مورد آنچه SoM به آنها ارائه می دهد کنجکاو می شوند.
تیم-آموزش-حرکت-مدرسه-1.-jpg
دیوید شوارتز ، طراح انیمیشن با بیش از 30 سال سابقه کار در صنعت ، می گوید: “هنگامی که در مورد Cinema 4D Basecamp از یک همکار شنیدم ، بلافاصله در دوره موشن گرافیک ثبت نام کردم.” بهترین تصمیمی که در کار خود گرفتم. من نه تنها دانش و مهارت های ارزشمندی کسب کرده ام ، بلکه در این صنعت دوستی طولانی مدت و روابط تجاری نیز برقرار کرده ام. ”
آموزش تیمی-حرکت-مدرسه – 2. JPG
با همه هیاهوهای موجود در اطراف دفتر – بدون اشاره به پیشرفت چشمگیر در کیفیت کار فارغ التحصیلان – دیری نگذشت که مدیران شروع به برقراری ارتباط در مورد برقراری ارتباط مداوم با SoM کردند. ما تعهد خوشحالیم همه با دوستان بهتر می آموزند ، بنابراین ما برای تیم های خلاق نرخ عمده ای ارائه می دهیم. اما در عرض یک دقیقه به آن می رسیم.
دوره های طراحی شده برای کارهای خلاقانه
تیم-آموزش موشن گرافیک-مدرسه-حرکت-h2.jpg
دوره های SoM برای تبدیل مبتدیان به یک طراح حرکت فعال طراحی شده اند – در مورد پر کردن یک فاصله مهارت صحبت کنید! اینها فقط ویدیوهای قدیمی نیستند که می توانید به صورت رایگان در YouTube پیدا کنید. دوره های ما م taughtثرترین آموزش طراحی حرکت در کره زمین است که توسط برخی از برترین هنرمندان تجاری جهان تدریس می شود. بعضی از دوره ها آنقدر دشوار هستند که حتی پیش نیاز دارند.
در اینجا دلیل موثر بودن دوره های SoM برای هنرمندان شاغل در این دوره آموزش موشن گرافیک آمده است:
دروس کاملاً دیجیتالی و از پیش ضبط شده برای برنامه های شلوغ هستند
کمک و انتقاد از شخصیت TA بسیار آموزش دیده
تکالیفی که از تجربه مربیان بر اساس پروژه های واقعی ساخته شده اند
تیم-آموزش موشن گرافیک–مدرسه-3.jpg
هنگامی که حدس ، یک متخصص چندرسانه ای مستقر در استانبول ، نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار جدید و فن آوری های پیشرفته داشت ، برای گسترش جعبه ابزار خود به SoM مراجعه کرد.
وی نوشت: “معلمان بر روی تکنیک ها و مهارت هایی که شما برای انجام کار واقعی به آنها نیاز دارید ، تمرکز می کنند ، نه فقط زیر و بم های استفاده از برنامه. پول به خوبی خرج شد و من نمی توانستم آن را به اندازه کافی توصیه کنم.”
تیم-آموزش-حرکت-مدرسه-4.png
فارغ التحصیلان ما در زمینه ی آموزش طراحی موشن گرافیک خواه در حال کار بر روی فیلم انیمیشن بزرگ بعدی باشند ، هم با آژانس های جهانی که تبلیغاتی را تولید می کنند که باعث می شود مردم صحبت کنند ، و یا به سادگی مهارت های خود را با نرم افزار جدید و فن آوری های پیشرفته افزایش می دهند ، هنر تجاری را شکل می دهند که جهان را شکل می دهد.
چه کسی تیم های خلاق خود را به مدرسه عمل می فرستد؟
تیم-آموزش موشن گرافیک–مدرسه-5.jpg
شرکت های هوشمند در توسعه حرفه ای کارمندان خود سرمایه گذاری می کنند. هر شرکتی که دوره های SoM و آموزش حرفه ای موشن گرافیک را برای حرفه ای های خلاق خریداری کرده باشد ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا لیست شود ، اما آنها یک دامنه کامل از صنایع و ارزش بازار را دارند:
استودیوهای کوچک و آژانس های بزرگ بازاریابی
آژانس های دولتی و دانشگاه ها
غول های صنعت سرگرمی و صدا و سیما
تجارت عمده خرده فروشی

Leave A Reply

Your email address will not be published.