هتل گربه کجاست؟ آیا پانسیون گربه امنه؟

0

از آنجا که نمی دانید با گربه های خود چه کار کنید ، ممکن است یک پیشنهاد جالب و جالب سفر را رد کرده باشید. برخی دوست دارند گربه های خود را به کسی بسپارند. برخی افراد دوست دارند گربه های خود را با خود ببرند. اما بهترین پیشنهاد وقتی که شما شخصی برای مراقبت از گربه خود ندارید و گربه شما در مسافرت راحت نیست ، بهترین پیشنهاد چیست؟ در این مقاله می خواهیم در مورد هتل و یک مدرسه شبانه روزی صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

پانسیون گربه چیست؟

پانسیون گربه چیه؟

هتل گربه یا مدرسه شبانه روزی جایی است که می توانید به طور موقت گربه خود را ترک کنید ، مانند تعطیلات ، مبلمان یا خانه. امروزه ، وقتی صحبت از بیماری عروق کرونر قلب می شود ، افرادی که مشکوک به این بیماری هستند یا به آنها مثبت تشخیص داده می شود ، هتل گربه ها گزینه خوبی برای نگهداری از گربه های خود می دانند.

گربه هایی که در انگلیس نشسته اند گربه های آلوده را به صورت رایگان دریافت می کنند ، بنابراین صاحبان آنها می توانند در بیمارستان بستری شوند و تحت شن و ماسه درمان شوند.

مجله آموزشی حیوانات

 

دو گربه در پانسیون گربه

شاید متوجه شده باشید که گربه ها موجوداتی مستقل هستند و نیازی به راه رفتن هر روز ندارند و تنها بودن معمولاً خیلی ناامیدکننده نیست. اما اگر مجبور شوید شبانه روز یک دوست را در خانه تنها بگذارید ، مشکلی نخواهد بود؟ پاسخ به این سوال به سن گربه های شما بستگی دارد.

گربه من چقدر می تواند تنها باشد؟

گربه های کمتر از 4 ماه

اگر گربه شما کمتر از 4 ماه دارد ، نباید بیش از 4 ساعت تنها باشد.

گربه 6 ماهه

گربه ها در 6 ماهگی می توانند تا 8 ساعت تنهایی را تحمل کنند.

چند گربه در سبد

گربه بالغ

اینکه چه مدت گربه بالغ تنها بماند به شخصیت ، رژیم غذایی و شرایط زندگی شما بستگی دارد. گربه ها

مجله دامپروری

آنها می توانند از 24 تا 48 ساعت تنها باشند. برای اینکه در این زمان تنها باشید ، باید آب و غذا زیادی برای آنها تهیه کنید. اگر بیش از 2 روز تنها بماند ، آب آنها قدیمی و کثیف می شود و ظرف خاک پر می شود. در اینجا چند پیشنهاد در مورد نحوه جستجو یا تعیین وقت خال کوبی وجود دارد.

گربه در حال غذا خوردن

اگر گربه های شما رابطه خوبی با تنها بودن ندارند ، زمان تنها بودن بیش از 2 روز است و کسی را نمی شناسید که بتواند روزانه دو بار برای تغذیه گربه ها ، مدارس شبانه روزی و هتل های گربه شما بیاید. مشکل شما

فواید نشستن روی گربه

در مدارس شبانه روزی مردم از گربه های شما مراقبت می کنند و آنها نیز می توانند از گربه شما به خوبی مراقبت کنند. پس اصلا نگران نباشید
می توانید با اسباب بازی های گربه روی غذای معمولی گربه بنشینید.
در صورت نیاز به واکسیناسیون یا احیا ، دامپزشکان خاصی در مدارس شبانه روزی و کلینیک های درمانی وجود دارند که می توانند مشکل را برطرف کنند.

هتل و پانسیون گربه

معایب پانسیون گربه

گربه ها در نشان دادن احساسات خود ممکن است خیلی خوب عمل نکنند ، اما معمولاً چنین هستند.

مجله دامپروری

برای صاحبان آنها چیزهای زیادی وجود دارد. اگر طول سفر شما خیلی طولانی است ، ممکن است آنها از مدرسه شبانه روزی فرار کنند و سعی کنند شما را پیدا کنند.

بسته به شخصیت شما ، یک مدرسه شبانه روزی یا هتل می تواند استرس زا باشد ، فقط یک خانه ماندن نیست.
بسته به تعداد گربه های مدرسه شبانه روزی ، گربه شما ممکن است مورد توجه و عشق کافی قرار نگیرد. در این موارد وضعیت حیوانات بهتر از پرستار است.
برخی از مدارس شبانه روزی گربه ها را واکسینه می کنند و تحقیقات زیادی در مورد بیماری های مربوط به گربه ها انجام نمی دهند. این امر احتمال بیماری گربه ها را افزایش می دهد.
این می تواند باعث شود شما غذای گربه بخورید و باعث اسهال ، گرفتگی معده یا استفراغ شوید.
بعضی از مدارس شبانه روزی به همه حیوانات خون اهمیت می دهند ، بنابراین محیط می تواند استرس زا یا حتی آلوده کننده باشد.

گربه سیاه سفید

چگونه بهترین مدرسه شبانه روزی را پیدا کنیم؟

وقت خود را برای بررسی حقوق بازنشستگی اختصاص دهید.
می توانید از دوستان یا فروشگاه های حیوانات خانگی در اطراف خانه س askال کنید یا از سایت های شبانه روزی بازدید کنید.
بازدید از هتل ها.
در هنگام بازدید به این موارد توجه داشته باشید و آنها را در نظر بگیرید:
آیا ورودی وجود دارد؟
آیا منطقه امن است؟
آیا گربه تا به حال توانسته فرار کند؟
با میهمانان مدرسه شبانه روزی با آرامش و خوشبختی رفتار کنید.
ایمنی مکان خود را بررسی کنید.
اگر گربه ها غارها را دوست داشته و آواز بخوانند ، می توانند با مهارت فرار کنند. بنابراین ، ایمنی هتل بسیار مهم است. یک هتل یا مدرسه شبانه روزی خوب باید حداقل دارای دوربین امنیتی و پنجره های امنیتی باشد.

هتل گربه

Leave A Reply

Your email address will not be published.