نحوه ایجاد جلوه Ken Burns با آموزش پریمیر

0

آموزش پریمیر استفاده از برنامه Prime را آسان می کند ، فیلم آموزش پریمیر حتی برای افرادی که نمی دانند چگونه فیلم های آموزش پریمیر را ویرایش کنند مفید است. در واقع ، آموزش پریمیر برای هر کسی که نیاز به ایجاد یا ویرایش محتوای ویدیویی دارد ، مفید است.

اثر Ken Burns یک مقیاس محبوب و تغییر موقعیت است که هنوز هم در تصاویر رایج است. افزودن تصاویر به فیلم ها یا اسناد می تواند به بیان داستان شما و تقویت پیام شما کمک کند ، اما دنباله تصاویر ممکن است کمی ضعیف به نظر برسد. Final Cut دارای یک اثر مفید Ken Burns است ، می توانید چندین بار روی آن کلیک کنید. متأسفانه ، برای ایجاد همان جلوه Adobe PP ، باید چند چارچوب اساسی اضافه کنید ، بنابراین ما این راهنما را برای ایجاد Prime Sale Ken Burns ارائه داده ایم.
قسمت 1: نحوه ایجاد جلوه های احتراق در Premiere Pro
شاید از سرعت کار کن سوختگی تعجب کرده باشید ، اما نکات مربوط به استفاده از کن برنز را در پایین این راهنما بخوانید. اگرچه این نوع جلوه ها اغلب در تصاویر دیده می شوند ، اما می توانند در ویدئو ، گرافیک و پس زمینه نیز مورد استفاده قرار گیرند.

وقتی تصویر شما به صورت تواریخ در آمده است ، سر بازی را در جایی که می خواهید جلوه سر را قرار دهید قرار دهید.
در صفحه مدیریت اثر ، یک جعبه کلید به تنظیماتی که می خواهید استفاده کنید اضافه کنید. بسته به تاثیری که می خواهید ایجاد کنید می توانید مقیاس ، موقعیت یا چرخش را انتخاب کنید.
Playhead را در جایی که می خواهید افکت به پایان برسد قرار دهید و کلید دوم را اضافه کنید.
اندازه ، موقعیت و چرخش تصویر را تا جایی که از ظاهر خود راضی باشد تنظیم کنید.
انیمیشن را انجام دهید و در صورت لزوم موقعیت فریم های اصلی را تنظیم کنید.

اگر می خواهید از همان اثر Ken Burns در چندین تصویر یا پروژه استفاده کنید ، می توانید اثر را از قبل ذخیره کنید.

جلوه خود را به شرح جزئیات بالا ایجاد کنید.
در صفحه کنترل جلوه ها ، روی حرکت کلیک راست کرده و گزینه Save Preset را انتخاب کنید.
از شما سال می شود که کدام مقادیر را می خواهید به عنوان پیش تنظیم ذخیره کنید و می توانید مقیاس ، چرخش یا مکان را در صورت لزوم انتخاب کنید. بخاطر داشته باشید ، تمام تصاویر وارد شده یک اندازه نیستند ، بنابراین هنگام افزودن یک پیش تنظیم به تصویر ، ممکن است لازم باشد که اثر را تنظیم کنید.

بعضی اوقات ممکن است بخواهید از اثر Ken Burns روی تصاویر غیر تمام صفحه ، به عنوان مثال هنگام ایجاد یک فیلم با صفحه تقسیم شده ، استفاده کنید.

همانطور که در بالا نشان داده شده است ، اثر Ken Burns خود را بر روی تصویر خود ایجاد کنید.
روی کلیپ کلیک راست کرده و لانه را انتخاب کنید …
توالی تو در تو را نامگذاری کنید.
اکنون می توانید بدون تأثیر بر اثر لانه Burns ، اندازه کلیپ خود را تغییر دهید و تغییر مکان دهید.

قسمت 2: نکات و نکاتی در هنگام استفاده از افکت Ken Burns در Premiere Pro
تنوع ایجاد کنید
ایجاد-تنوع
در حالی که افکت Ken Burns می تواند به تصاویر ثابت حرکت دهد ، شما نباید همان نوع Burns را به همه عکسهای خود اضافه کنید. نحوه حرکت یک تصویر می تواند اشکال مختلفی داشته باشد و در انیمیشن های Ken Burns که ایجاد می کنید تنوع ایجاد کند.

زمان بندی مهم است
مانند هر ویرایش ، زمان بندی ضروری است. یک اثر به موقع ضعیف می تواند برجسته باشد و تجربه را برای بیننده خراب کند. هنگام شروع و پایان اثرات مهم است ، اطمینان حاصل کنید که حرکت طبیعی و موزون است.

از نزدیک یا نزدیک شدن بپرهیزید
وضوح تصاویر و ویدئوها حاکی از نزدیک بودن شما به کلیپ است. اگر بیش از حد بزرگنمایی کنید ، ممکن است تصویر شما از کیفیت پایین تری برای بیننده برخوردار شود. همچنین ، توبه بیش از حد می تواند پیام شما را گیج کند و باعث شود بیننده در هنگام حرکت بیمار شود.
به عنوان گذار استفاده کنید
انتقال
جلوه های Ken Burns یک روش عالی برای ایجاد یک گذار است. استفاده از جلوه پانوراما و بزرگنمایی کوتاه در انتهای یک کلیپ و ابتدای بعدی می تواند حرکتی جعلی بین اسلایدهای شما ایجاد کند. نه تنها شگفت انگیز به نظر می رسد ، بلکه می تواند برای داستان پردازی و انتقال بیننده از یک مکان / زمان به مکان دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرد.

به جهت بین تصاویر / کلیپ ها توجه کنید
اگر از جلوه های Ken Burns برای ایجاد یک نمایش استفاده می کنید ، مهم است که جهت حرکت بین تصاویر خود را در نظر بگیرید. ترکیباتی با تداوم حرکت می توانند ایجاد شوند ، مانند اضافه کردن فریم های کلیدی مقیاس به هر تصویر برای ایجاد یک اثر بزرگنمایی مداوم. حرکت در تصویر اول را مشاهده کرده و حرکت به تصویر دوم را در نظر بگیرید.

برای تأکید بر احساسات / پیام ها استفاده کنید
بزرگنمایی و تابه های آهسته می توانند احساسات زیادی را به عکس ها و داستان شما اضافه کنند. نزدیک شدن به یک شخصیت در یک نقطه حساس در داستان شما می تواند به مخاطب شما کمک کند آن شخصیت را درگیر و احساس کند. احساسی را که می خواهید در عکاسی خود در نظر بگیرید و جنبش مناسب را اضافه کنید.
مناطق یک تصویر را برجسته کنید
منطقه-تمرکز-تصویر
اگر در حال ایجاد یک ویدیوی تبلیغاتی هستید ، اثرات Ken Burns هنوز هم می تواند مفید باشد. در یک دامنه محصول قرار بگیرید یا به آرامی بزرگنمایی کنید تا از نزدیک به بیننده خود نگاه کنید. با جلب توجه به مناطق خاصی در تصویر خود ، می توانید اطلاعات پیچیده یا خسته کننده را برای شناور خود به روشی سرگرم کننده و جذاب توضیح دهید.

خلاق بودن
با استفاده از این جلوه ها می توان برای عملکرد و همچنین ایجاد یک ترکیب متحرک تر استفاده کرد. ما هنگام نمایش نقشه ها استفاده زیادی از این جلوه ها را می بینیم ، به عنوان مثال ، بزرگنمایی و حرکت روی نقشه برای نشان دادن سفری به مخاطب.

Leave A Reply

Your email address will not be published.