نحوه استفاده از نرم افزار Adobe audition با کمک آموزش اودیشن

0

در این مقاله آموزشی نرم افزار اودیشن برای افرادی که قصد ادیت حرفه ای صدا و همینطور تولید پادکست و همینطور تدوینگران ویدیوهایی که میخواهند صدای با کیفیتی را داشته باشند این آموزش اودیشن را ترتیب داده و ارائه کنیم.

در حالی که نسخه های مختلفی با تفاوت ها و گزینه های جدید وجود دارد ، Adobe Audition یکی از استانداردهای صنعت برای ویرایش و ایجاد فایل های صوتی است. این آموزش نرم افزار اودیشن به کاربران امکان ویرایش ، ایجاد ، ترکیب و قرار دادن فایل های صوتی را برای ایجاد بیت های صوتی ، آهنگ ها و کلیپ های صوتی با کیفیت بالا می دهد. Adobe Audition که در صنعت موسیقی ، در حرفه های پخش و ایجاد وب استفاده می شود ، ابزاری همه کاره است که می تواند برای بسیاری از عملکردها مورد استفاده قرار گیرد. در اینجا چند نکته در مورد نحوه استفاده از Adobe Audition آورده شده است.

تصویری با برچسب استفاده از Adobe Audition مرحله 1
1
برای شروع این دوره آموزش اودیشن با انتخاب یک پروژه جدید ، فایلی که در آن ذخیره می شود ، محتوا ایجاد کنید و “ضبط” را کلیک کنید. بعد از توقف ضبط ، شکل موج باید روی صفحه ظاهر شود.
تصویری با برچسب استفاده از Adobe Audition مرحله 2
2
ضبط خود را با انتخاب یک نقطه شروع ویرایش کنید. در نقطه ای که می خواهید قسمت ویرایش شده شروع شود ، روی ماوس کلیک کنید. ماوس را بکشید (دکمه سمت چپ همچنان پایین است) تا جایی که می خواهید ویرایش را متوقف کنید. منطقه باید برجسته شود. برای ویرایش منطقه ، دوبار کلیک کنید. برای پخش کلیپ ، روی نوار فاصله کلیک کنید. برای بزرگنمایی کلیپی که می خواهید ویرایش کنید ، از ماوس استفاده کنید. با برجسته کردن آنها در شکل موج و کلیک روی “حذف” ، می توانید نفس های غیر طبیعی ، سر و صدای خارجی یا اشتباهات را حذف کنید.
تصویری با برچسب استفاده از Adobe Audition مرحله 3
3
به ضبط خود اضافه کنید. می توانید فاصله یا پرونده های دیگری را در ضبط خود وارد کنید. مکان نما را در نقطه ای از ضبط قرار دهید که می خواهید پرونده دیگری به آن اضافه کنید. برای انتخاب فایلی که می خواهید اضافه کنید ، روی “افزودن” و “صوتی” کلیک کنید. همیشه عاقلانه است که این کلیپ را قبل از قرار دادن در پرونده جدید خود ویرایش کنید. با این وجود ، ویرایش معمولاً برای طبیعی جلوه دادن آن ضروری است.
تصویری با برچسب استفاده از Adobe Audition مرحله 4
4
میزان صدای کلیپ صوتی خود را تنظیم کنید. برای افزایش یا کاهش ارتفاع ضبط ، روی “Time and pitch” و “Stretched” کلیک کنید ، اما آنها را در همان طول بگذارید.
تصویری با برچسب استفاده از Adobe Audition مرحله 5
5
در حالی که مکان نما در انتهای کلیپ قرار دارد ، با فشار دادن همزمان دکمه سمت چپ ماوس و کلید shift ، کلیپ صوتی را گسترش دهید یا کوتاه کنید. برای گسترش آن ، گیره را به سمت راست بکشید. برای کوتاه کردن کلیپ ، ماوس را به سمت چپ بکشید.
تصویری با برچسب استفاده از Adobe Audition مرحله 6
6
با کلیپ خود جلوه اکو ایجاد کنید. “تأخیر و اکو” و “اکو” را انتخاب کنید. با این کار صدای کلیپ شما مانند پژواک یک دره یا کوه به نظر می رسد. با تنظیم تنظیمات مختلف در این حالت می توانید جلوه echo را تغییر دهید. می توانید جلوه های ویژه دیگری را تجربه کنید تا ضبط خود را بیشتر کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.