غذای گربه ها باید چگونه باشد؟

0

همانطور که غذای خوب به سلامتی ما کمک می کند ، گربه ها نیز باید از سلامتی خوب و کاملی برخوردار باشند تا عمر طولانی داشته باشند و در معرض بسیاری از بیماری ها قرار نگیرند. در این مقاله ، ما در مورد معنای غذای گربه و بهترین غذا صحبت خواهیم کرد و توضیح خواهیم داد که گربه ها به چه چیزی نیاز دارند و بهترین غذای گربه چه غذایی باید باشد. سپس در مورد غذاهای خانگی و غذاهای تجاری صحبت می کنیم و می گوییم هرکدام چقدر خوب و خوب هستند. رژیم گربه ها را در دوران بارداری ، شیردهی ، بعد از عقیم سازی ، برای گربه ها و Follow دنبال کنید. بیایید با هم بررسی کنیم

غذای گربه چیست؟

گربه ها “گوشتخوار” هستند و گوشت قسمت بسیار مهمی از غذای گربه ها است. بله ، گربه ها می توانند انواع میوه ها ، سبزیجات و غلات سبوس دار را بخورند و این غذاها آنها را به بیشترین سود برای گربه ها تبدیل می کند.

اما فراموش نکنید که گربه ها نمی توانند “گیاهخوار” باشند و رژیم غذایی کاملاً مبتنی بر خاصیت برای گربه ها بسیار خطرناک و مضر است.

به طور کلی ، غذاها و غذاهایی که برای گربه شما مفید هستند ممکن است شامل موارد زیر باشند:

پروتئین گوشت قرمز ، مرغ ، ماهی یا سایر محصولات گوشتی
تورین در اسیدهای آمینه بسیار مهم و مفید است.
حاوی ویتامین ها ، مواد معدنی ، آنزیم ها و اسیدهای چرب است
وای

گربه ها به اسیدهای چرب نیازی ندارند. با این حال ، در بیشتر غذاهای گربه ای ، از چیزهایی مانند سیب زمینی ، گندم و برنج برای پر کردن آنها استفاده می شود ، که اگر بیشتر آنها نباشد ، مشکلی ایجاد نمی کند.

غذاهای سمی برای گربه

غذای خطرناک و بد؛ چه غذاهایی برای گربه ها مضر است؟

اگر همانطور که ما و سایر دامپزشکان توصیه می کنیم ، معمولاً به گربه خود غذای گربه خانگی بدهید ، خیالتان راحت می شود. اما اگر می خواهید به او خون خون بدهید ، باید مراقب موارد خطرناک و مسموم گربه های خود باشید. برخی از این موارد عبارتند از:

لیوان در سیر
تخم مرغ ، گوشت و استخوان
نوشیدنی های شکلاتی و کافئین دار
الکل و ترکیبات
لئونا
انگور طلوع ما

بله ، غذاهای ناسالم دیگری نیز وجود دارد که ممکن است خوردن آنها برای گربه سخت باشد. اما نگران نباشید ما در فیلمنامه هستیم

کتاب آموزش حیوانات

همه ما در مورد این غذاها صحبت کردیم. با خواندن آن می توانید غذاهایی را که برای گربه شما مضر هستند و می توانند مشکل ساز باشند ، شناسایی کنید.

 

غذا خوردن بچه گربه ها

بهترین غذا برای گربه خانگی

بسیاری از دارندگان گربه ممکن است ترجیح دهند غذای گربه خود را تهیه کنند. اما برای تهیه غذای پخته شده در خانه ، دامپزشک باید اطلاعاتی در مورد گربه شما مانند وزن ، سن ، ترجیحات ، نژاد و … داشته باشد تا به شما بگوید گربه “از غذا ، چقدر”.

یک داروی خانگی برای گربه که توسط دامپزشک نوشته شده بسیار متعادل است زیرا متناسب با نیازهای خاص گربه شما طراحی و طراحی شده است و می تواند از غذای خشک م effectiveثرتر باشد زیرا از مواد غذایی تازه و پرمصرف ساخته می شود چیزهای مفید خوب من داستان را پیشنهاد می کنم

کتاب آموزش حیوانات

آن را نیز بخوانید.

یکی دیگر از مزایای آشنایی گربه با غذای پخته شده در خانه این است که تحت تأثیر نوسانات داستان و هزینه غذای خشک و کمبود علائم قرار نخواهید گرفت.

چگونه می توانم برای دام خود نسخه ای از دامپزشک تهیه کنم؟

ما طبق شما قادر به تعادل و تعادل کامل غذای گربه از دامپزشک خود هستیم

نیاز به گربه
غذای مورد علاقه
بودجه ماهانه برای غذای گربه

در دسترس.

برای اتصال فقط فرم زیر را پر کنید.

توجه: هزینه تهیه مکمل رژیم غذایی برای سلامتی و بیماری گربه متفاوت است.

آیا می توانم بدون کمک دامپزشک برای گربه خود غذا درست کنم؟
غذای ما به دلیل وجود روغن ، ادویه ، نمک و … بر گربه ها تأثیر می گذارد.
حتی غذای گربه ای که خودتان بدون نمک ، روغن و ادویه درست می کنید ممکن است در رژیم غذایی به خوبی متعادل نباشد و کاملاً نیاز گربه را برآورده نکند. این به این دلیل است که اطلاعات ما در مورد دوز ویتامین ها ، آمینو اسیدها ، مواد معدنی و تأمین غذاهای مختلف نادرست است و حتی اگر مجبور به مقایسه و قرار دادن آنها در غذای گربه باشیم ، بسیار دشوار است زمان می برد و نیاز به مهارت در برنامه ریزی کالری دارد. ، مقدار پروتئین ، چربی ، فیبر و سایر مواد غذایی با توجه به ویژگی های خاص هر گربه.

یادت باشد:

غذای بد تأثیر خود را در آینده نشان می دهد ، اما متأسفانه وقتی متوجه اشتباه خود شدیم ، دیگر تمام شد.

غذای خانگی برای گربه

غذای خشک و کنسروی خوب و خوب

1. غذای خشک خوب و خوب:
ذخیره کالاهای خشک بسیار راحت تر است و می تواند ساعت ها در ظرف غذای گربه ها بماند و خراب نشود.
غذاهای خشک در آخر از کنسروها ارزش بیشتری دارند.
مواد خشک به سلامت گربه و جویدن مواد مانند مسواک کمک می کند.
مواد خشک بوی بانداژ را کاهش می دهد.
غذاهای خشک با کیفیت شامل ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز گربه ها هستند.

آره

غذاهای خشک معمولاً حاوی مقادیر زیادی چربی و اشباع هستند و ممکن است باعث چربی اضافی شوند.
برای گربه های دندانی ، گربه های پیر و گربه های بیمار مناسب نیستند.
گربه ها باید بعد از خوردن غذای خشک آب زیادی بنوشند. در غیر این صورت ، بیماری کلیه در طولانی مدت وجود خواهد داشت.

کنسرو گربه

2. کنسرو غذای خوب و سالم:
غذاهای کنسرو شده پروتئین زیادی در گوشت دارند و مانند چربی ها از میزان اشباع کمی برخوردار هستند.
غذای کنسرو شده برای گربه های بدون غذا بهتر است و بو می دهد.
غذاهای کنسروی ، به خصوص بستر گربه یا بستر گربه ، درصد بالایی از آب دارند و برای گربه هایی که با آب آشامیدنی آشنا نیستند ، گزینه بسیار خوبی است. (

کتاب آموزش حیوانات

)

آره

کنسرو گربه ها هزینه بالایی دارند و هزینه مراقبت از گربه ها را افزایش می دهند.
گربه های کنسرو شده و غذاهای لبنی می توانند در نهایت باعث پوسیدگی دندان شوند.
بیش از 2 ساعت در خارج نمانید. و هنگامی که چند ساعت در خانه نیستید برای تغذیه گربه ها کاملاً نامناسب است.

برای اطلاعات بیشتر در این مورد ، به ادامه مطلب بروید

کتاب آموزش حیوانات

خواندن.

نتیجه:

دیدیم که هر کدام مزایای خود را دارند. از طرف دیگر ، گربه ها ممکن است از خوردن یک وعده غذایی منظم هر روز خسته شوند و این درست است. به همین دلیل بسیاری از غذاهای گربه او را ناامید و اغلب بیش از حد پخته می کند.

طبق گفته دامپزشکان:

بهترین غذا برای گربه ها ترکیبی از غذای خشک و کنسروی یا استفاده از غذای خانگی گربه است که توسط دامپزشک تجویز می شود و همیشه باید آب تمیز و تمیز در دسترس گربه ها باشد.

ویژگی غذای گربه

غذای ایرانی یا گربه ای خارجی؟

گربه های خوراکی قیمت متغیری در بازار دارند و این دسته مربوط به ایرانی یا کشور دیگری است.

خوشبختانه بسیاری از مشاغل غذای گربه ای ایرانی در بازار وجود دارد که می توانید برای گربه خود خریداری کنید. مطمئناً ، شما باید نه تنها از قیمتی که برای شما مهم است ، بلکه از کیفیت غذا نیز آگاه باشید.

پشت محصول بسته بندی معمولاً برچسب غذای خشک است که بر اساس آن می توانید غذایی را مشاهده کنید که از مواد اولیه بیشتری استفاده شده است. بهترین غذاها غذایی است که قبل از آن گوشت و پروتئین های حیوانی و سایر مواد مانند میوه ها ، چربی ها ، گرم و … وجود داشته باشد.

برخی از گونه های غذای گربه ساخته شده در ایران بسیار خوب هستند:

غذای گربه سلبن
گربه های مدرسه مفید است
غذای گربه آدی کت
غذاهای گربه ای Nutri Foods
محصول پچ
و تمال

در محتوا

کتاب آموزش حیوانات

ما در مورد بهترین راه های تهیه غذای ارزان اما خوب برای گربه ها صحبت کردیم و بهترین نوع غذای ایرانی گربه موجود در بازار را به طور کامل معرفی و ارزیابی کردیم.

محصولات وارداتی به دلیل شهرت بالا و کیفیت عالی و همچنین هزینه های واردات ، قیمت بالاتری دارند. با نام های محبوب گربه های خارجی می توان به Royal Canine ، Josra ، Friskiz ، Simba و Sanabel اشاره کرد.

کدام محصول می خواهید برای گربه خود خریداری کنید ، بیشترین بودجه و قیمتی را دارد که می توانید هر ماه برای دوست پشمالوی خود پرداخت کنید.

در واقع نوسانات ارزی و محدودیت هایی که برای مدتی در واردات دام وجود داشت باعث شد که یک محصول خارجی برای مدتی در بازار موجود نباشد یا با قیمت بسیار بالایی به فروش برسد. بالا این امر باعث شده است تا افراد بیشتری یک سنت هومیوپاتی رایگان را که توسط دامپزشک نوشته شده است ، بپذیرند.

از آنجا که این یک مسئله بسیار مهم است و تأثیر مستقیم بر سلامت و طول عمر گربه ها دارد ، مقاله دیگری در مورد ”

کتاب آموزش حیوانات

ما در مورد این غذاها ، کارهایی که باید انجام دهیم ، بهترین غذای مخصوص گربه های ایرانی و سایر غذاهای خارجی ، جزئیات محصول ، بازخورد مشتری ارائه و درباره آنها صحبت کردیم و شما را به ادامه مطلب تشویق می کنیم

غذای گربه باردار

ویژگی های غذا برای گربه های باردار مناسب است

دوره حاملگی گربه ها 58-67 روز به طول می انجامد و تغذیه مناسب در دوران شیردهی گربه مهم است. اگر گربه ها به درستی تغذیه نشوند ، خطر تولد نوزادان متولد شده یا نوزادانی با سن پایین که بیش از حد مسن و متولد نشده اند ، وجود دارد.

غذای خوب برای گربه باردار باید دارای ویژگی های زیر باشد:

این انرژی و انرژی زیادی برای خرج كردن بچه ها و تولید شیر دارد.
مقدار زیادی پروتئین دریافت کنید.
چربی عالی
کلسیم و فسفر عالی برای رشد مغز استخوان و تولید شیر.
تغذیه باید به گربه های باردار در گروه های بزرگتر داده شود اما در گروه های کوچکتر باید به خوبی تغذیه شود.

غذای گربه در همه جبهه ها است و بنابراین انتخاب خوبی برای تغذیه گربه های باردار است.

در این مدت ، بهتر است از غذای کنسرو شده یا شیر استفاده کنید تا آب کافی به بدن گربه برسد ، اگر گربه شما اغلب قبل از آماده شدن غذا را خشک می کند ، ممکن است همه چیز با هم مخلوط شود. خشک و کنسرو شده و یک وعده غذایی خوشمزه برای او درست شده است.

نیاز گربه ها در دوران بارداری افزایش می یابد و در پایان این دوره تقریباً دو برابر می شود.

درست است که گربه های باردار برای تغذیه نوزادان خود به غذای زیادی احتیاج دارند. اما بچه گربه ها از نظر انرژی و پروتئین زیاد هستند و باید مراقب باشید در مصرف گربه باردار زیاده روی نکنید. زیرا اندازه می تواند طیف وسیعی از مشکلات و خطرات را برای بچه گربه ها ایجاد کند.

حتماً در دوران بارداری گربه خود را مرتباً به دامپزشك ببرید تا از هر طریقی گرم شوید.

بچه گربه ها در حال شیر خوردن

مواد مهم مواد غذایی مناسب برای گربه های شیرده هستند

یک گربه مادر حدود دو ماه به نوزادان خود غذا می دهد و این شیر بهترین و کاملترین منبع غذایی برای بچه گربه ها است.

در طول از شیر گرفتن باید غذای کافی و مناسب به گربه ارائه شود. بهتر است در دوران بارداری در دوران شیردهی به گربه خود همین رژیم را ادامه دهید و به او گربه غذا بدهید.

از آنجا که مادر در دوران شیردهی به آب زیادی احتیاج دارد ، بهتر است از شیر و قوطی یا شیرینی های خون استفاده کنید ، وقتی آب خشک و شیرین به او می دهید همیشه در دسترس است. .

بعضی از نژادها محصولات ویژه ای به نام گربه مادر و غذای گربه را با توجه به نیازهای بهداشتی مدرن تهیه می کنند و ما آن را به عنوان یک ماده غذایی مناسب برای گربه های شیرده توصیه می کنیم

مجله آموزشی حیوانات

غذای گربه مریض

مواد غذایی برای نوزادان تازه متولد شده تا یک سال

بچه گربه ها باید تا دو ماه اجازه شیر دادن به مادران خود را داشته باشند. اما اگر به هر دلیلی ، متأسفانه در کودکان مادر وجود ندارد ، باید از گربه های گربه ای استفاده کنید و از دادن شیر و شیر به گاو خودداری کنید.

محتوا

کتاب آموزش حیوانات

در این زمینه اطلاعات بسیار مفیدی به شما می دهد.

از 2 ماهگی تا یک سالگی باید مواد غذایی خشک یا کنسرو شده را برای بچه گربه ها به او بدهید و تقریباً در یک سالگی رژیم او را به غذای گربه بزرگسال تغییر دهید.

کتاب آموزش حیوانات

گربه ها و غذای مخصوص گربه ها هنگام بیماری ها

همه گربه ها ، حتی کسانی که سالم هستند ، می توانند چندین بار در زندگی خود بیمار شوند. بله ، هر بیماری علائم خاص خود را دارد. اما به طور کلی گربه های بیمار گرسنه کمتری هستند و اصلاً غذایی ندارند و حتی ممکن است هضم آنها نیز تحت تأثیر قرار گیرد. به همین دلیل ، باید در این زمان به غذای گربه داده شود ، هضم آن قوی و همزمان است. حتماً گربه خود را نزد دامپزشک ببرید و در مورد تغذیه گربه خود ابتدا با دامپزشک صحبت کنید.

مواد غذایی کنسرو شده در طول بیماری تأثیر بیشتری دارند. زیرا آنها مجبور نیستند نفس عمیق بکشند. آنها گوشت زیاد و آب زیادی دارند. علاوه بر این ، بستر گربه بهترین است و حتی یک بستر گربه ای نمی تواند در برابر آن مقاومت کند.

خانه ای برای گربه ها طراحی کنید

اگر دوست دارید برای گربه بیمار خود قند خون و غذا بپزید ، یا گربه شما به بیماری هایی مانند بیماری قلبی مبتلا شود و شما باید غذاهای خاصی مانند غذای Renal Royal بخورید که اخیراً نادر بوده است در فروشگاه های حیوانات خانگی موجود است ، حتما خانه میوه رایگان خریداری کنید. دامپزشک را پر کنید تا دامپزشک یک میوه خانگی برای گربه شما به شما بدهد.

مزایای کنسرو گربه

خصوصیات غذای تصفیه شده گربه چیست؟

پاکسازی بدن روشی آسان و ایمن است که برای از بین بردن نیاز به جفت گیری روی گربه های ماده و ماده انجام می شود. دامپزشکان عقیم سازی را برای گربه های خانگی توصیه می کنند. زیرا باعث بهبود روحیه و آرامش وی می شود و مشکلاتی مانند فرار با جراحات و جراحات در جاده و.

غذاهای سرشار از چربی و کالری برای تصفیه گربه ها مفید نیستند. ما توصیه می کنیم از قوطی های خشک و قوطی برای گربه های عقیم شده استفاده کنید تا با مشخصات بدن این گربه ها مطابقت داشته باشد.

کتاب آموزش حیوانات

عقیم سازی حدود 50٪ از نیاز گربه به انرژی را کاهش می دهد ، که معمولاً صرف فحلی و آمادگی برای رابطه جنسی می شود.

کاهش فعالیت گربه چاقی و چاقی او را در اولویت قرار می دهد. و باید مراقب تغذیه گربه خود باشید تا دچار مشکل نشود.

پس از عقیم سازی ، گربه باید آزاد باشد و در برابر غذا باز باشد. در زمان های خاص دو یا سه وعده در روز به آنها غذا دهید.

گربه های خیابانی

تفاوت تغذیه گربه ولگرد چیست؟

راستش را بخواهید گربه های خیابانی و گربه های خانگی تفاوتی ندارند ، با این تفاوت که ممکن است بخواهید هزینه کمتری برای غذای گربه های ولگرد صرف کنید.

مهربانی با حیوانات و تغذیه گربه های بی خانمان عملی بسیار دوست داشتنی و شگفت انگیز است. اما نباید به گربه های ولگرد غذا بدهید. درست است که آن کودکان حرص می خورند و ممکن است هر آنچه را به آنها می دهید بخورند ، اما وظیفه ما این است که کارهای خوب را اکنون به روش صحیح انجام دهیم و غذای مفیدی برای گربه تهیه کنیم.

غذاهایی مانند سوسیس و کالباس ، غذاهای چرب و گوشت ، غذاهای شور و خشک و همچنین کنسرو ماهی تن نه تنها برای گربه ها مفید نیستند و مضر هستند!

این مواد شیمیایی تولید شده و حاوی مقدار زیادی نمک ، ادویه ، روغن و مواد افزودنی است که برای گربه ها بسیار خطرناک است. ممکن است یکی یا دو تا از این غذاها را به آنها بدهید اما آنها نمی توانند ، اما در طولانی مدت به بدن آنها آسیب زیادی می رساند و حتی ممکن است باعث مرگ آنها شود!

بهترین غذاها برای گربه ها همان غذایی است که شما برای خون گربه خود می خرید. یعنی غذای خشک یا کنسرو شده برای گربه ها.

اگر می خواهید برخی از گربه ها را با قیمت ارزان و مقرون به صرفه تغذیه کنید ، توصیه می کنیم که از محصولات گربه ایرانی و غذای کم هزینه استفاده مناسب کنید.

بسیاری از افرادی که حیوانات را دوست دارند و کسانی که گربه های ولگرد را تغذیه می کنند ، همان چیز را دارند و غذاهای ایرانی می خرند. بله ، مراقب باشید از محصولات ایرانی به خوبی و کارآمد استفاده کنید!

غذای مورد علاقه گربه شما چیست؟

در این مقاله ، ما در مورد غذای گربه صحبت کردیم و ویژگی های مناسب برای بهترین غذا را توضیح دادیم. مادر و گربه ، جلوی ملوستون چه غذایی خوردی؟ غذای خشک؟ لطفاً از خون یا غذای کنسرو شده برای ما داستانی بگویید و افکار و تجربیات خود را با ما و سایر خوانندگان در میان بگذارید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.