طراحی UX چیست؟

0

بسیاری از افراد طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری را باهم اشتباه می گیرند. ما در این مقاله آموزش Ui به این سوال که طراحی UX چیست و طراحی UI چیست می پردازیم. سایت زیر می تواند شما را در این مسیر همیاری کند.

https://maktabtv.com/category/user-interface/

طراحی UX یک اصطلاح چتری است که طراحی UI و قابلیت استفاده را می بیند اما از ابتدا تا انتها از جمله مارک تجاری ، طراحی ، قابلیت استفاده و عملکرد در مورد توسعه محصول فکر می کند. یک محصول یا سایتی که فکر می کنید عالی است ، تحت فرآیند طراحی UX قرار گرفته است که قبل از تولید ، در کل مراحل خرید ، مالکیت و عیب یابی فکر کرده است.

پاسخ خوبی برای آنچه که یک دوره آموزشی ui/ux را ایجاد می کند وجود ندارد. با این حال ، سایت شما 15-30 ثانیه زمان دارد تا نشان دهد که شما یک حرفه ای هستید. داشتن UX جامد یک الزام است.

دوره آموزشی ui/ux  کاملاً به محصول و زمینه استفاده از آن بستگی دارد. اگر کاربر نهایی شما فکر می کند شما محصولی به زیبایی طراحی شده دارید ، از این طریق می دانید که این یک طراحی UX خوب بوده است.

خوشبختانه ، شما می توانید تعیین کنید که چه چیزی یک دوره طراحی عالی UX را ایجاد می کند و بسیاری از آنها در سراسر وب پراکنده هستند.

بدون ترتیب خاص ، در اینجا 5 دوره برتر برتر ما وجود دارد که می توانید امسال شرکت کنید و طراحی UX خود را بدست آورید.

پنجدوره آموزشی ui/ux
1. Skillshare رابط کاربری آنلاین / دروس UX
Skillshare یک جامعه یادگیری آنلاین است که در آن متخصصان شاغل می توانند دوره هایی را ایجاد کنند که کارهایی را که به بهترین شکل انجام می دهند آموزش دهد و یک بخش کامل به طراحی UI / UX اختصاص دارد.

این عناوین شامل طراحی موبایل ، نمونه های اولیه و طراحی وب را شامل می شود. این دوره های مقدماتی بسیار کلی برای UX و دوره های کاملاً ویژه UX در موضوعاتی مانند طراحی رزومه و نحوه استفاده از Adobe XP یا Illustrator دارد.

دنیای کاملی از دوره های UX وجود دارد که می توانید همه آنها را بصورت رایگان در Skillshare کشف کنید.

به موارد مرتبط مراجعه کنید: نحوه انتخاب کلید وب مناسب

2. یادگیری LinkedIn “تبدیل شدن به یک طراح تجربه کاربر”
یکی از پیشنهادات جدید LinkedIn برای کسانی که علاقه مند به فعالیت در مشاغل خود هستند ، بازوی آموزشی پولی است که کلاس های مختلفی را برای کمک به شما در پیشبرد یا تغییر شغل ارائه می دهد. خوشبختانه ماه اول شما رایگان است وگرنه این کلاس نمی توانست به این لیست راه یابد.

این دوره برخلاف Skillshare که در آن مسیر یادگیری خود را تنظیم کرده اید ، در کمتر از 12 ساعت محتوای هدایت شده در برنامه درسی اجرا می شود. آنچه در مورد این دوره واقعاً دوست داریم این است که این دوره با یک بررسی اختیاری یک ساعته رشته UX و مشاغل موجود شروع می شود ، که اگر یک مبتدی باشید بسیار مناسب است.

3. دوره طراحی محصول Udacity
Udacity سایتی است که ترکیبی از دوره های پولی و رایگان را برای آموزش مهارت های استخدام شرکت های فناوری ارائه می دهد و شامل طراحی UX است.

مسلماً ، طراحی UX در ماژول با طراحی رابط کاربری در این دوره ادغام شده است ، اما این یک دوره عالی دو ماهه است که به شما کمک می کند تا این ایده عالی را از ذهن خود بیرون آورده و به این دنیا برسانید. علاوه بر مفاهیم UX / UI ، می توانید در مورد معیارهای عملیاتی که باید اندازه گیری کنید و همچنین محبوب ترین روند دو سرعت طراحی Google را بیاموزید.

4. متخصص دوره آموزش ui و ux در انستیتوی هنرهای کالیفرنیا
اگر هنوز کورسرا را کشف نکرده اید ، به اعتیاد جدید خود خوش آمدید. Corsera دوره های آنلاین رایگان ارائه شده توسط دانشگاه های سراسر کشور را جمع آوری می کند و همه آنها را فقط برای شما در یک مکان قرار می دهد.

CalArts نه تنها یک دوره طراحی UX ، بلکه یک سری چهار دوره ای را ارائه می دهد که شما را به یک گواهینامه تخصصی طراحی UI / UX و پروژه ای می رساند که می توانید به نمونه کارهای خود اضافه کنید. این را در رزومه خود تصور کنید. علاوه بر این ، هنگام ثبت نام در این دوره کارآموزی ، واجد شرایط یک دوره آزمایشی رایگان طولانی مدت از یک مجموعه ابزار کامل UX از Optimal Workshop هستید.

مشاهده مرتبط: طراحی وب پاسخگو یعنی چه؟

5. معرفی Georgia Tech برای طراحی تجربه کاربری
یکی دیگر از پیشنهادات Coursera ، این دوره 8 ساعته و 5 هفته ای از مدرسه محاسبات تعاملی Georgia Tech دوره عالی مبتدیان برای کسانی است که می خواهند انگشت شست خود را در طراحی UX فرو ببرند.

کاربر کلاس Corsera و کلاس MC آن را بهتر از آنچه می توان گفت: “این یک دوره مقدماتی بصیرت آمیز برای طراحی یک تجربه کاربری است. این فقط یک مقدمه است ، اما درسها و مثالهای ارائه شده جامع بود و شما را تشنه چیزهای بیشتری می کرد. ”

آخرین کلمه.
این که آیا به دنبال تغییر شغل هستید یا فقط برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمینه طراحی UX و اینکه چگونه می تواند به شما در طراحی یک تله موش بهتر کمک کند ، این دوره ها یک نقطه شروع عالی برای سفر شما در این زمینه هیجان انگیز است.

اگر شما بیشتر به یک تجربه کاربری علاقه مندید تا از طریق وب سایت خود تجربه بهتری را به مشتریان خود ارائه دهید ، ما عقب هستیم. چندین دهه تجربه طراحی و دانش ما در زمینه استفاده از کاربران شبکه را در اختیار شما قرار دهید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.