سرپرستی و واگذاری گربه ها به چه صورت است؟

0

آیا می دانید چگونه از گربه مراقبت کرده و آن را به صورت رایگان جابجا کنید؟ مزایای خرید گربه چیست؟ چرا طرفداران حیوانات اینقدر بر سرپرستی تأکید می کنند؟ در این مقاله ، در مورد مراقبت و جابجایی گربه ها در تهران و نحوه و چگونگی انجام این کار صحبت خواهیم کرد.

واگذاری رایگان گربه پرشین

مزایای سرپرستی و تعهد در مقایسه با خرید گربه

حامیان حیوانات به دلایل مختلف درمان گربه ها را توصیه می کنند. برخی از دلایل این موارد عبارتند از:

1. از توله سگهای غیراخلاقی پرهیز کنید

امروزه گربه نژاد خالص بودن برای برخی به “مد و کلاس” تبدیل شده است.

بعضی از پرورش دهندگان غیراخلاقی گاهی اوقات گربه ماده ای با نژاد خالص بسیار می دهند که دیگر فرصتی برای گربه باقی نمی ماند و او خیلی زود از درد ، سو mal تغذیه و بیماری های مختلف می میرد.

مراقبت رایگان از گربه ها مانع رشد کنترل نشده گربه ها و فعالیت های غیراخلاقی دلالان می شود و این شرایط خوبی را برای مراقبت و عشق فرشتگان کوچک ایجاد می کند.

 

گربه داخل باکس

۲. کمک به افرادی که می خواهند گربه های خود را ترک کنند

بیشتر افرادی که گربه دارند ، مهاجرت ، بیماری و … دارند. به دلایل مختلفی از جمله عدم توانایی مراقبت از گربه های خود بعد از مدتی. خوب ، در این حالت می توانید به راحتی به جای گربه بروید و از گربه به طور رایگان مراقبت کنید. به این ترتیب هم شما و هم گربه از بی خانمانی و بی خانمانی خلاص خواهید شد و خانه جدیدی پیدا خواهید کرد.

هرگز گربه خونین خود را در خیابان یا پارک رها نکنید! به یاد داشته باشید ، یک گربه خونین به هیچ وجه نمی تواند در خیابان زندگی کند و ترک گربه به معنای مرگ اجتناب ناپذیر و دردناک حیوان است.

بنابراین اگر دیگر نمی توانید آن را گیر بیاورید ، آن را به او بدهید یا او را به یک پناهگاه و گروه پشتیبانی برسانید. اگر به دنبال بهترین مکان برای ارسال گربه هستید ، باید بدانید که هیچ جای امنی برای گربه خونین به جز خانه وجود ندارد!

قبول سرپرستی گربه

3. انتقال رایگان گربه ها

تفاوت اصلی بین فروش و فروش این است که شما هنگام مراقبت از یک گربه هزینه نمی کنید. بنابراین برای برخی از افراد ، بارگیری رایگان ممکن است در اولویت باشد.

البته رایگان بودن به معنای گران بودن این گربه نیست و شما باید هزینه کمتری را صرف غذا و خدمات کنید وگرنه مجبورید هر لحظه آن را ترک کنید!

متأسفانه برخی تصور می کنند شما برای یک حیوان بدون پرداخت هزینه برای او ارزش و ارزش قائل نیستید! اگر خدای نکرده ، اینطور فکر می کنید ، به شما توصیه می کنیم گربه خود را به هیچ وجه نداشته باشید!

دادن رایگان گربه به این معنی است که برای بازگرداندن گربه و خرید دوست جدید خود مجبور به پرداخت هزینه نیستید. اما شما باید از گربه خود به درستی مراقبت کنید و از نظر مالی خوب باشید.

4. فرشتگان خیابانی نیز مستحق یک خانه هستند!

علاوه بر گربه های نژاد خالص ، هزاران گربه ولگرد و بی خانمان در انتظار خانه ای گرم و ایمن هستند ، شخصی مهربان. این فرشتگان خیابانی هم از نظر زیبایی و هم از نظر عشقی که به شما دارند از گربه های نژاد پاک چیزی کم ندارند و لیاقت داشتن خانه را دارند!

البته ، ما توصیه می کنیم هرگز گربه ها را از خیابان خارج نکنید. چون بیشتر اوقات مادرش به جایی برمی گردد. اما اگر فکر می کنید گربه رها شده و به کمک احتیاج دارد ، می توانید کمک کنید.

علاوه بر گربه ها ، بیشتر گربه های ولگرد بزرگسال نمی توانند در خیابان زندگی کنند و به دلیل جراحاتی که دیده اند در انتظار عشق و علاقه شما هستند.

سرپرستی گربه د

نکات مهم برای محافظت و تحویل گربه ها در تهران

شرایط زندگی خود را ارزیابی کنید

قبل از مراقبت از گربه خود ، در مورد تمام جنبه ها فکر کنید:

آیا اعضای خانواده با گربه مشکلی دارند؟ آیا محیط خانه شما برای گربه بودن مناسب است؟ آیا وقت دارید که گربه صید کنید؟ آیا امکان پرداخت هزینه گربه وجود دارد؟ متأسفانه ، بعضی از افراد به طور تصادفی گربه دریافت می کنند و سپس متوجه می شوند که شرایط لازم برای گرفتن گربه را ندارند!

برای یک بدهی بلند مدت آماده شوید!

گربه ها تا 20 سال در شرایط خوبی زندگی می کنند. اگر می خواهید گربه را نگه دارید ، باید آن را نگه دارید و تا آخر عمر از او مراقبت کنید. گربه ها بسیار به صاحب آن وابسته هستند و شما دنیای او می شوید!

ترک گربه ، برخورد بد با آن ، تعریف مجدد و انتقال آن به گربه غیراخلاقی و انسانی است.

گربه ها را از پناهگاه ها و مراکز معتبر تهیه کنید

این روزها صدها ، شاید هزاران تبلیغات رایگان گربه در فضای مجازی ، به ویژه در اینستاگرام وجود دارد ، اما همه آنها قابل اعتماد نیستند.

شما می توانید مانند یک گربه سالم با یک گربه بیمار رفتار کنید. یا ممکن است آنها به بهانه های مختلف یا هزار مشکل دیگر از شما پول بخواهند. بنابراین توصیه می کنیم برای نگهداری و جابجایی گربه ها در تهران از مراکز معتبر کمک بگیرید.

وسایل گربه را از قبل آماده کنید

قبل از بردن گربه به خانه ، تجهیزات لازم برای نگهداری آن را بخرید. ظروف آب و غذا ، اتاق خواب ، توالت ، آشغال گربه و غذا ضروری ترین وسایل برای دوست جدید شما هستند.

توی مقاله

مجله آموزشی حیوانات

تمامی وسایلی که برای گربه‌تون نیاز دارین معرفی کردیم.

معاینه گربه توسط دامپزشک

 • خانه خود را برای گربه آماده کنید!

  قبل از مراقبت از گربه مطمئن شوید که گربه برای محیط خانه شما مناسب است! چه مفهومی داره ابتدا به دنبال مکانی برای خواب و توالت بگردید و سپس درب یا پنجره به راحتی باز نمی شود و گربه نمی تواند فرار کند.

  بعضی از گیاهان برای گربه ها سمی هستند ، بنابراین مراقب باشید. همچنین حداقل در چند هفته اول بهتر است زیور آلات و گلدان های گران قیمت و خرد شده را از جلوی دست خود جمع کنید.

  گربه خود را به دامپزشک ببرید!

  پس از مراقبت از گربه ، اولین کاری که باید انجام دهید مراجعه به دامپزشک و بررسی سلامت گربه شما است. به خصوص اگر گربه هایی در خیابان باقی مانده باشند ، گربه هایی با صاحبان دیگر یا در شرایط نامناسب زندگی می کنند باید از نظر بیماری های مختلف غربال شوند و سلامت آنها تأیید شود. سپس می توانید گربه جدید خود را با خیال راحت به خانه بیاورید.

  به گربه فرصت دهید و صبور باشید!

  وقتی گربه پذیرفته شد و به خانه برده شد ، باید به او فرصت دهید تا با او و خانه جدیدش آشنا شود. باور گربه ها کند است و بسیار محتاط هستند. بنابراین روز اول به آغوش فکر نکنید و همه چیز خوب خواهد شد.

  البته گربه ها شخصیت های متفاوتی دارند اما به طور کلی گربه ها به چند روز تا چند هفته زمان احتیاج دارند تا به شما و محیط خانه نزدیک شوند و به شما نزدیک شوند.

  این زمان ممکن است برای گربه های کم توجه و بد نگهداری نیز بیشتر باشد. بنابراین صبور باشید و گربه به زودی عشق شما را می بیند و به شما اعتماد خواهد کرد.

پناهگاه گربه ها

شرایط مراقبت از گربه چیست؟

شرایط مراقبت از گربه در هر مرکز و سرپناهی متفاوت است ، اما هرچه شرایط دشوارتر باشد ، باید شادتر باشید زیرا به همین دلیل است که آنها به این مشکل اهمیت زیادی می دهند ، بنابراین قابل اطمینان تر است.

وقتی گروه های کوچک و تکالیف فردی وجود داشته باشد ، شرایط متفاوت است و ممکن است شرایط آسان تری داشته باشند. با این حال ، روند انتقال رایگان گربه ها باید به شرح زیر باشد:

ابتدا آنها با شما تلفنی یا حضوری صحبت خواهند کرد و در مورد سبک زندگی و وضعیت مالی شما س askال می کنند تا مطمئن شوند شما به بیماری گربه مبتلا هستید.
سپس آنها می توانند به خانه شما بیایند تا مطمئن شوند گربه شما در محیط مناسب قرار دارد.
در آخرین مرحله ، شما معمولاً باید فرم پذیرفته شده را امتحان کنید تا چند مورد را بپذیرید (به عنوان مثال ، پرداخت و تف برای غذا ، اجازه ندادن به گربه و غیره).
البته بعضی از گروه ها ابتدا گربه ها را عقیم می کنند و سپس آنجا را ترک می کنند ، در این صورت هزینه عقیم سازی را خودشان پرداخت می کنند.
پس از مراقبت از گربه ، بسته به سیاست های گروه ، آنها گاهی اوقات از شما عکس و فیلم می خواهند یا از شما مسابقه می خواهند.

مراقبت از گربه کاملاً رایگان است و آنها نباید از شما پول بخواهند.

برخی از افراد و گروه ها ، به ویژه در کارهای شخصی ، گربه ها را با وسایل رایگان به شما می دهند. البته این کار اجباری نیست و نباید انتظار داشته باشید که گربه تجهیزات خود را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهد.

این جستجوها برای برخی می تواند بسیار دشوار و ناامید کننده باشد. اما همه به اندازه شما خوب ، مهربان و قابل اعتماد نیستند و این گروه ها و مراکز با هزاران نفر سروکار دارند و آنها باید اطمینان حاصل کنند که وضعیت گربه خوب است و به شخص مناسب می رسد. بنابراین به آنها حق بدهید ، ناراحت نشوید.

شرایط واگذاری گربه

آشنایی با پناهگاه گربه ها و مراکز نگهداری در تهران

در مرحله بعدی ، شما را با برخی از پناهگاه ها و مراکز معتبر برای انتقال رایگان گربه ها آشنا خواهیم کرد.

البته تهران صدها صفحه انتقال اینستاگرام و یک کانال تلگرامی برای مشاهده و جابجایی گربه ها دارد. اما باید توجه خود را معطوف کرده و با استفاده از تجربه دوستان و بستگان ، بررسی سابقه ، فعالیت ها و شرایط انتصاب ، به این کانال ها اعتماد کنید.

پناهگاه گربه های مرحوم شعله رئوفی

متأسفانه این پناهگاه چند سال پیش آتش گرفت و باعث کشته شدن خانم رئوفی و ​​200 گربه شد. این پناهگاه با کمک حامیان و دوستداران گربه ، در مکانی حتی بزرگتر فعالیت می کند و مراقبت های پزشکی ، عقیم سازی و مراقبت و جابجایی مجدد گربه ها در تهران و محلات آن را فراهم می کند.

برای مراقبت از گربه یا اهدای پول به صفحه اینستاگرام پناهگاه مراجعه کنید:

مجله آموزشی حیوانات

واگذاری گربه در تهران

انجمن حمایت از حیوانات

این انجمن محبوب و زیست محیطی یک سازمان غیردولتی (NGO) است و در سال 1998 تاسیس شد.

انجمن حمایت از حیوانات خدمات مختلفی دارد که یکی از آنها مراقبت و جابجایی گربه ها در تهران و شهرستانها است.

برای مشاهده شرایط مراقبت از گربه های در حال حرکت و گربه های رایگان به وب سایت این انجمن مراجعه کنید.

سایت:

مجله دامپروری

ارسال و حیوان یاب رابینسون

Robinson سایتی برای تبلیغ گربه ها و سایر حیوانات خانگی است. تبلیغات رایگان ارسال کنید و هر کسی می تواند تبلیغات گربه یا نگهبان را در این سایت قرار دهد. اما تیم رابینسون بدون دسترسی به سود ، مراقب تبلیغات ، خرید و فروش هستند.

پر کردن نوعی وظیفه یکی از شرایط انتقال و محافظت از گربه ها در این وب سایت است که از این حیوانات در برابر توهین ، فروش و خرید محافظت می کند و شرایط ایمنی را برای محافظت از گربه ها ایجاد می کند.

مجله آموزشی حیوانات

سرپرستی گربه

گروه گربه کاترپیلار

این گروه عمدتاً در اینستاگرام فعالیت می کنند و همانطور که از نام آن پیداست گربه ها در پارک کیتاریه و اطراف آن تغذیه می شوند و در صورت لزوم در بیمارستان دامپزشکی تحت معالجه قرار می گیرند.

بخشی از فعالیت های این گروه مراقبت و تحویل گربه ها در تهران است و تبلیغات رایگان گربه ها ، گربه های خانگی و گربه های معلول و نیازمند در صفحه اینستاگرام آنها قرار می گیرد.

 

آیا شما گربه خریداری یا تحویل گرفتید؟ چگونه با مراکز نگهداری از گربه ها در تهران آشنا می شوید؟ آیا از پناهگاه ، کانال تلگرام یا صفحه معتبر اینستاگرام برای پناهگیری رایگان می دانید؟ لطفاً برای ما نظر بگذارید و افکار ، تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید. ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.