ساخت انیمیشن تکرارشونده با آموزش افتر افکت

0

گاهی پیش می آید که میخواهیم یک انیمیشن که روی یک روال خاصی تکرار میشود را داشته باشیم و برای این موضوع شاید هدفمان گذاشتن آن زیر یک ویدیو باشد و یا استفاده آن در بک گراند یک مراسم خاص باشد. از این رو در این آموزش تصویری افتر افکت به این موضوع پرداخته ایم و آن را به صورت کامل و تصویری توضیح داده ایم.

پس از انیمیشن Effect CC ، مفهوم اشتراک گذاری باید تصور شود ، بنابراین قانون اساسی Acton با ایده یک خط کنگا به شکل دو تونل فرار کرد. او چطور این کار را انجام داد

01. میتوانید هر دوره آموزشی افتر افکت را شروع کنید
یک انیمیشن دوباره روان در After Effects ایجاد کنید – شروع کنید

قانون اساسی از یک ماده جامد برای مدیریت همه چرخش ها در این انیمیشن استفاده می کند
من با ایجاد دو پست بیضوی روی لایه های شکل با ضربات شروع کردم. بعد از آن ، تونل ها را چرخاندم – از یک ماده جامد برای کنترل همه چرخش های این انیمیشن استفاده کردم. برای تکمیل یک چرخه کامل ، نه ثانیه طول می کشد. پس من باید این تونل ها را لغو کنم.

02. یک مربع اضافه کنید
در After Effects یک انیمیشن مجدد روان ایجاد کنید. یک مربع اضافه کنید

موقعیت مربع قانون اساسی ویژگی را به حرکت در صفحه حرکت می دهد
بعد ، یک مربع روی لایه شکل درست کردم و با انتقال ویژگی مکان ، آن را از یک طرف صفحه به سمت دیگر منتقل کردم. من برای حرکت در امتداد تونل ها به این لایه نیز احتیاج داشتم ، بنابراین این چرخش را لغو کردم.

03. آشنایی
جلوه ها – ایجاد انیمیشن مجدد روان بدون تغییر پس از آن

در اینجا نحوه نگهداری شکل آورده شده است
من می خواستم جهت شکل را در همه جا حفظ کنم ، بنابراین برای انجام این کار چرخش شکل را انجام دادم ، آن را به یک نگاتیو تبدیل کردم و سپس آن را برای چرخش تنظیم کردم.

فیلم های پیشنهادی برای شما …

04. افکت مات
جلوه ها – ایجاد انیمیشن روان بدون هیچگونه اثرات جانبی تکراری

از جلوه ای مات استفاده کنید تا هنگام بیرون آمدن از تونل به شکلی درآید
من همچنین می خواستم این شکل را به گونه ای ببینم که گویی از یک تونل خارج می شود و به جای اینکه از شارژ بیش از حد خارج شود ، وارد تونل دیگری می شود. برای این کار ، من یک اثر مات اعمال کردم ، و یک لایه دنباله را به عنوان یک مات استفاده کردم.

05. آن را حلقه کنید
تبلیغات
ایجاد انیمیشن مجدد روان در After Effects. حلقه کنید

در آخر ، همه چیز را حلقه کنید و باب را عموی خود کنید
سپس من این لایه را کپی کردم ، آن را تغییر شکل دادم ، رنگ را تغییر دادم ، همه این کپی ها را به جدول زمانی جابجا کردم ، و اطمینان حاصل کردم که فریم های اول و آخر دقیقاً یکسان هستند و انیمیشن کاملاً از بین رفته است.

Leave A Reply

Your email address will not be published.