رویال کنین، غذایی مناسب برای گربه

0

این شرکت غذاهای گربه و سگ را در جهان تولید می کند وبسیار معروف و معتبر است و به دلیل داشتن کیفیت بالا و محصولات تولید مثل از محبوبیت بالایی برخوردار است. با این حال ، دسته های زیادی از محصولات غذایی گربه رویال کنین وجود دارد که در صورت عدم آشنایی با آنها ، ممکن است گیج کننده باشد. بنابراین در این مقاله ما در مورد غذای گربه رویال کنین و گروه محصولات آن صحبت خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که چه غذایی برای گربه مورد علاقه شما بهترین است.

محصولات رویال کنین

تاریخچه رویال کنین

مجله آموزشی حیوانات

وی از سال 1968 تولید یک غذای حیوانی را در یک شهر کوچک فرانسه آغاز کرد و بیش از نیم قرن است که غذای گربه و سگ تولید می کند. این شرکت در ابتدا با غذای مخصوص سگ و سگ شروع به کار کرد ، اما بعداً تجارت خود را به بیش از 50 سال رساند و آن را به یکی از معتبرترین مارک های غذای گربه و سگ تبدیل کرد.

به گفته این شرکت ، هدف اصلی بهبود کیفیت و ترکیب حیوانات خانگی و در نتیجه بهبود کیفیت و ترکیب دانشمندان ، دامپزشکان ، کارشناسان و همچنین صاحبان حیوانات خانگی در سراسر جهان است. محصولات

هدف اصلی این مارک تهیه فرمول غذایی کامل بر اساس نیازهای غذایی گربه ها است. با تهیه غذای گربه رویال کنین ، می توانید کاملاً راحت و کامل تمام نیازهای غذایی گربه خود را برآورده کنید.

اگرچه King Canine در اصل در فرانسه تاسیس شده است ، اما امروز یک شرکت چند ملیتی است ، کارخانه هایی در کشورهای مختلف دارد و بنابراین شما می توانید غذای گربه رویال کنین تولید شده در کشورهای مختلف اروپا را در بازار مشاهده کنید.

محصولات غذای گربه رویال کنین

دسته های غذایی گربه رویال کنین

محصولات و دسته های مختلف Royal Canine انواع مختلفی دارد و به شما امکان می دهد بسته به سن ، نژاد ، سطح فعالیت و شرایط سلامتی گربه خود بهترین و راحت ترین غذا را خریداری کنید.

این محصولات در انواع غذاهای خشک ، کنسرو ، جیب یا غذای گربه موجود است.

Royal Canine همچنین از کوچکترین نیازهای تغذیه ای گربه ها نیز مراقبت می کند و ویژگی غذاهای گربه رویال کنین تهیه محصولات تولید مثل است که ممکن است در مارک های دیگر موجود نباشد. به این ترتیب به راحتی می توان گفت شما غذای گربه پرشین را به گربه های ایرانی فروخته اید و کامل ترین غذا را تهیه کرده اید.

توانایی تهیه غذای مخصوص گربه ها که مخصوص شرایط خاص شما تهیه شده باشد ، مزیت بزرگی است که این مارک تجاری به ما داده است.

اگرچه این مزیت نقطه قوت این مارک تجاری است ، اما اگر از تنوع آنها آگاهی نداشته باشید می تواند شما را گیج کند. اما اگر با رده محصول آن آشنایی دارید می توانید بهترین و راحت ترین غذا را برای گربه Meloston انتخاب کنید.

در مرحله بعدی ، شما را با این مارک از گروه غذایی آشنا خواهیم کرد ، با این مارک و محصولات آن آشنا خواهید شد و برای راحتی شما ، لینک خرید مواد غذایی گربه رویال کنینA را از وب سایت دیجی به شما پیشنهاد خواهیم داد.

غذای گربه رویال کنین کیتن

طبقه بندی مواد غذایی خشک گربه رویال کنین بر اساس سن

سن یکی از مهمترین عوامل در انتخاب رژیم غذایی برای گربه ها است و Royal Canine نیز به این مشکل بسیار توجه دارد.

گربه ای که 2-3 ماه رشد می کند مسلماً نیازهای تغذیه ای متفاوتی نسبت به گربه بزرگسال و مسن دارد. همچنین ، یک گربه بالغ بالای 10 سال نیاز به یک رژیم غذایی خاص و یک رژیم غذایی خاص دارد.

غذای مناسب و مناسب تأثیر مستقیم بر سلامت و طول عمر گربه محبوب ما دارد. بنابراین واقعاً باید توجه کنیم.

غذای مادر و بچه گربه رویال کنین

غذای گربه های مادر و کودک برای گربه های 1-2 ماهه و گربه های مادر

گربه ها باید قبل از 2 ماهگی از شیر مادر تغذیه کنند و در عرض یک ماه می توانند به آرامی غذای جامد بخورند. در این دوره ، غذای گربه باید بسیار مقوی و با کیفیت باشد و سیستم ایمنی بدن گربه ها و رشد آنها را تقویت کند.

غذای مخصوص مادران و گربه های گربه رویال کنین برای گربه های 1-2 ماهه و همچنین مادران شیرده مناسب است و نیازهای غذایی هر دو گروه را برآورده می کند.

مجله دامپروری

گربه رویال کنین برای گربه ها از 2 ماه تا 1 سال

گربه ها معمولاً کودکان زیر یک سال در نظر گرفته می شوند و تا یک سالگی بزرگ می شوند. این مهمترین دوره زندگی گربه است. از آنجا که گربه در این دوره رشد کرده و غذای مقوی و مناسبی دریافت می کند ، در بزرگسالی به گربه ای سالم ، سالم و قوی تبدیل می شود و با بسیاری از بیماری ها مبارزه می کند.

غذای کودک گربه رویال کنین بر نیازهای اساسی تغذیه ای گربه ها تمرکز کرده و کامل ترین و بهترین غذا را در اختیار آنها قرار می دهد. اگر با دادن این غذا تشخیص دامپزشکی ندارید ، گربه به هیچ گونه مکمل یا مکمل نیاز ندارد.

مجله آموزشی حیوانات

غذای گربه رویال کنین یورینری

غذای گربه بزرگسالان برای گربه ها 1-7 ساله است

یک گربه بالغ برای تأمین انرژی مورد نیاز هر روز به رژیم غذایی مناسب احتیاج دارد. با این حال ، این ماده غذایی نباید باعث چاقی و اضافه وزن گربه ها شود.

این محصولات معمولاً بر این اساس تقسیم می شوند.

غذای داخل سالن گربه رویال کنین: این غذا برای گربه های خونسرد و خونسرد مناسب است ، آنها همیشه در خانه هستند ، نسبتا کوچک.

 

 

گربه رویال کنین Fit Food: این غذا برای پاسخگویی به نیازهای غذایی گربه های خونین اما زشت و پرانرژی ، با فعالیت متوسط ​​تا زیاد تهیه می شود.

 

غذای مخصوص گربه در فضای باز: گربه های خیابانی و گربه های خانگی همیشه در فضای باز زندگی می کنند ، بنابراین غذای ویژه مورد نیاز است. غذای گربه آگوست مخصوص این گربه ها تهیه شده است.

 

غذای گربه بزرگسالان برای گربه های 7-12 ساله

گربه ها در هر سنی نیازهای غذایی مختلفی دارند. گربه ها معمولاً در سنین بین 7 تا میانسالی قرار دارند ، فعال تر می شوند و برای سالم ماندن به رژیم غذایی متفاوتی نیاز دارند.

برای گربه های میانسال ، گربه رویال کنین بهترین و مقوی ترین غذا را در این سن برای گربه ها فراهم می کند.

غذای گربه بزرگسال برای گربه های بالای 12 سال

گربه ها معمولاً در سنین 12-15 سالگی زندگی می کنند. اما مواردی وجود داشته است که آنها توانسته اند تا 20 سال یا بیشتر زندگی کنند. در این مدت ، رژیم غذایی گربه باید مغذی باشد ، اما همچنین باید به راحتی خورده شود و از بیماری های مختلف محافظت کند ، سیستم ایمنی بدن گربه را تقویت کند.

غذای اصلی رویال کنین مخصوص گربه های مسن و سالخورده تهیه شده است ، این گربه های خزدار و جذاب می توانند زندگی طولانی و سالمی داشته باشند.

غذای گربه نژادی رویال کنین

دسته غذای گربه سلطنتی را نژاد دهید

خوب ، ما به بخشی رسیدیم که در مورد موضع میانه صحبت کنیم. گربه های نژادهای مختلف رفتارهای مختلف و ویژگی های ذاتی دارند و هر نژاد گربه ها به رژیم غذایی خاصی نیاز دارند.

 

همچنین ، از آنجا که گربه های ایرانی موهای بلند دارند ، برای سالم و براق نگه داشتن موهایشان به رژیم غذایی غنی از ویتامین ها و اسیدهای چرب مفید نیاز دارند. نژاد ایرانی برای دانه های مو نیز تلاش می کند و غذای این گربه ها باید حاوی الیاف و سایر مواد مغذی باشد ، به این ترتیب موها به راحتی شکل گرفته و از دستگاه گوارش خارج می شوند.

به دلیل این اختلافات ، Royal Kenin محصولی را برای نژادهای خاص گربه ارائه می دهد. برخی از غذاهای کنسرو شده و خشک گربه رویال کنین:

غذای گربه بریتیش رویال کنین

مجله آموزشی حیوانات

  • غذای گربه رویال کنین پرشین

غذای گربه پرشین برند رویال کنین

مجله آموزشی حیوانات

غذای گربه رژیمی رویال کنین

انواع غذاهای گربه رویال کانین بر اساس حساسیت غذایی

بسته به سلامت گربه ها ، ممکن است غذاهای مخصوص رژیم غذایی مورد نیاز باشد.

به عنوان مثال ، سیستم گوارش برخی از گربه ها حساس است و آنها نباید از غذاهای حاوی فیبر یا گلوتن استفاده کنند. بعضی از گربه ها به دلیل تولید مثل یا پس از عقیم سازی تمایل به افزایش وزن و اضافه وزن دارند. برخی دیگر به دلیل شرایط سلامتی یا پزشکی به مشکلات کلیوی یا مجاری ادراری نیاز دارند.

Royaline Diet Foods محصولات ویژه ای را برای هر یک از این گروه ها ارائه می دهد و شما می توانید با مشورت دامپزشک خود راحت ترین غذا را انتخاب کنید.

محبوب ترین غذاهای رژیم سلطنتی سگ:

هضم معده برای گربه های مبتلا به دستگاه گوارش
غذای استریلیزه برای گربه های خنثی

 

غذای خوراکی گربه برای گربه هایی که دارای مشکلات دندانی هستند
گربه رویال کنین غذایی آسان برای گربه های دارای اضافه وزن است
مراقبت از مو برای گربه های موبلند که سعی در جمع آوری مو دارند

 

غذای گربه برای گربه های کم غذا
برای تقویت پوست و مو گربه از مو و پوست غذای گربه مراقبت کنید
گربه رویال کنین برای گربه های حساس به مشکلات دستگاه ادراری

مجله آموزشی حیوانات

خرید غذای گربه رویال کنین

 

از چه محصول Royaline برای گربه استفاده می کنید؟

نظر شما در مورد کیفیت غذای سلطنتی چیست؟ از بین این محصولات ، چه نوع غذایی به گربه می دهید؟ آیا از نژادهای Royal Canine یا محصولات رژیمی استفاده کرده اید؟ آیا از نتایج راضی هستید؟ متأسفانه اکنون یافتن محصولات رویال مشکل است ، چه نوع غذایی را با رویال جایگزین کرده اید؟ لطفاً برای ما نظر بگذارید و افکار ، تجربیات و س questionsالات خود را با ما در میان بگذارید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.