راهنمای نهایی برنامه ریزی آرم

0

در این مقاله ، آموزش کورل پیوندهایی به یک سایت خارجی دارد. ما به شما نحوه طراحی آرم را آموزش می دهیم. همانطور که مشهور است ، طراحی لوگو می تواند یکی از پردرآمدترین و محبوب ترین مشاغل در جهان باشد. با خواندن این مقاله مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک طراح آرم را کسب خواهید کرد.

چگونه یک تصویر می تواند آنچه را که می خواهید در یک طرح 3 اینچی منتقل کند؟
دقیقاً چه عاملی باعث برجسته شدن برخی از آرم ها از بقیه می شود؟
بهترین روش برای مدیریت آرم خود با توجه به آموزش طراحی Coral ، تجزیه آن به مراحل قابل کنترل است.

داستان خود را به یاد داشته باشید

آیا می خواهید درباره کسب و کار خود در آموزش کورل اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ به چه چیزی اعتماد داری؟ شما چه حرفه ای هستید؟ شاید کار با او بسیار سرگرم کننده باشد! مهم است که به مهمترین حرفی که می توان زد بیاندیشید زیرا باور کنید یا نکنید ، افراد بر اساس آرم شما بر کسب و کار شما تأثیر می گذارند. به عنوان اولین برداشت از آن فکر کنید.
یک آرم خوب برای بررسی در راهنمای قرعه کشی مرجان وجود دارد:
یک ثانیه وقت بگذارید و فکر کنید: با دیدن این آرم چه فکری کردید؟

corel draw آموزش این حرفه و نوآوری را می کند. M موثر و بینهایت است. سادگی آن به شما امکان می دهد به راحتی از آن در محیط های مختلف استفاده کنید. اینها همه از مزایای این لوگو است. به یاد داشته باشید که ما در حال بررسی عناصر یک آرم به یادماندنی هستیم.

جمعیت

به یاد داشته باشید که نه تنها آنچه که تجارت شما ارائه می دهد بلکه مخاطبان خود را نیز در نظر داشته باشید. شما می توانید انجمنی باشید که به کودکان کمک می کند اما مخاطبان شما کودکان نخواهند بود. مخاطبان شما بزرگسالانی هستند که به بهزیستی کودک علاقه مند هستند. بنابراین مطمئن شوید که برای بزرگسالان جذاب باشد ، اما همچنین روشن کنید که “ما به بچه ها کمک می کنیم”.
رنگ های موجود در این الگو مطابق corel draw آموزش سرگرم کننده و یادآور کودکان است. بازوی صفحه به وضوح کسی را پایدارتر نشان می دهد و دارای پشتیبانی و تعادل است. سرانجام ، قلم به وضوح نشانگر حرفه ای بودن و قابلیت اطمینان است. این یک آرم عالی برای موسسات خیریه است که هدف آنها کمک به کودکان است ، اما مخاطبان آنها بزرگسالان علاقه مند به کودکان هستند.

هنگام تمرین نقاشی مرجان ، ابتدا باید بدانید مخاطبان شما چه کسانی هستند. اطمینان حاصل کنید که این جدایی را از کسانی که به آنها خدمت می کنید یا مشتریان خود حفظ کنید. آنها می توانند همان گروه های مختلف افراد باشند.
شکل

آیا می دانید که در واقع اشکال مختلف طراحی شده توسط CorelDRAW تأثیرات روانشناختی دارد و چه ارتباطی با هوشیاری دارد؟ این می تواند ابزاری قدرتمند در انتخاب شکل آرم شما باشد.
در اینجا یک راهنمای سریع برای فرم ها و آنچه آنها ناخودآگاه با آنها ارتباط برقرار می کنند آورده شده است:
دایره ها و بیضی ها: اطمینان و تعادل

بیضی شکل: نوسازی و نوآوری

محافل انتگرال: اجتماع و همکاری

مثلث: قدرت و پایداری

مربع و مستطیل: حرفه ای بودن و مهارت
اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر هستید ، در اینجا یک مقاله عالی در مورد معنای نقص طراحی آورده شده است.
حلقه های المپیک یک آرم معروف در جهان است که با استفاده از CorelDRAW ، با اشاره به انجمن ها و محافل بهم پیوسته ، ایده آل برای بزرگترین رویداد ورزشی جهان است. (البته اکنون آرم المپیک همیشه زیبا نبود)
رنگها
مانند اشکال ، رنگها ناخودآگاه ارتباط برقرار می کنند و طبق آموزش کورل پیامی به مخاطب شما منتقل نمی کنند. لطفاً به لیست رنگهای زیر مراجعه کنید و انتخاب کنید که چند مورد از آنها با پیامی که در آرم خود دارید مطابقت داشته باشد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.