راهنمای انتخاب غذای خشک مناسب گربه

0

اگر اطلاعات کافی ندارید ، به توصیه های صاحب حیوان خانگی گوش دهید ، به بسته یا کشور سازنده گوش دهید و غذاهایی را انتخاب کنید که بهترین انتخاب برای گربه شما است.

با اطلاعات کافی ، پشت بسته غذایی را نگاه می کنید و با جزئیات می توانید با اطمینان بیشتر بهترین غذای گربه را انتخاب کنید. همچنین ، در پایان مقاله ما بهترین غذای گربه را با بهترین پیوندهای تجاری به شما معرفی خواهیم کرد. داستان را بخوانید و

کتاب دانش حیوانات

بیایید نگاهی به بهترین ظاهر غذای گربه بیندازیم.

گربه کنار ظرف غذای خشک

غذای خشک گربه چیست؟

غذای تجاری گربه به دو دسته گسترده تقسیم می شود: غذاهای خشک و شیر یا غذاهای کنسروی. غذاهای خشک همانطور که از نام آن پیداست خشک و کم شیر هستند و در نتیجه ماندگاری بیشتری دارند و ذخیره آنها راحت تر است.

به همین دلیل ، بیشتر گربه های خانگی ، به خصوص آنهایی که در طول روز در خانه نیستند ، از غذای خشک برای تغذیه گربه های خود استفاده می کنند. زیرا این غذا اگر در جعبه غذای گربه شما بماند و چندین ساعت در معرض هوای بیرون قرار گیرد ، خراب نمی شود.

ترکیب غذای خشک گربه بسته به نوع غذای خشک می تواند بسیار متفاوت باشد ، اما در هر صورت باید شامل ترکیب مناسب با مواد مغذی مورد نیاز بدن گربه باشد.

مواد خشک شده باید سرشار از حیوانات و پروتئین ها باشند (گوشت هایی مانند مرغ ، گوشت گاو ، ماهی ، بوقلمون و …) و سپس موادی مانند دانه ها ، چربی ها ، کاراته ، میوه ها و مواد معدنی را به آن اضافه کنید به عنوان غذا

ترکیبات غذای خشک گربه

غذای خشک گربه باید به چه معنا باشد؟

گربه ما چه چیزی برای خوردن نیاز دارد؟ این تنها زمانی امکان پذیر است که شکل بدن آنها را ببینیم.

گربه ها حیوانات وحشی هستند ، به این معنی که برای زنده ماندن به گوشت احتیاج دارند.

بدن آنها برای سالم و سالم ماندن به 22 نوع آمینو اسید (عناصر سازنده پروتئین) نیاز دارد که 11 مورد از آنها را باید از طریق غذا تهیه کنید. اگر رژیم غذایی گربه شما شامل همه این 11 اسید آمینه ضروری نباشد ، گربه شما از مشکلات زیادی رنج خواهد برد. دو مورد از این 11 اسید آمینه در پرندگان فقط در پروتئین ، یعنی گوشت پرندگان وجود دارد.

رژیم پر پروتئین برای گربه ها بسیار مناسب است. 50٪ کالری مورد نیاز یک گربه باید از پروتئین و 40٪ از چربی باشد و حاوی مقداری چربی باشد.

علاوه بر این ، غذای گربه باید متناسب با سن گربه شما باشد. اگر گربه شما زیر 1 سال ندارد ، باید آن را به او بدهید

کتاب آموزش حیوانات

یا

غذای گربه ایرانی

از کجا بفهمیم غذای گربه عالی است؟

برای فهمیدن اینکه کدام یک از غذاها خوب و کدام یک نیستند ، دو روش وجود دارد:

1. حتما قسمت پشت گربه را که بسته بندی مواد غذایی خشک است ، بخوانید

برای تشخیص اینکه کدام غذای خشک بهترین است ، باید بدانید پشت بسته غذایی خشک را بخوانید و اطلاعات مهم را حذف کنید ، درباره نوع میان وعده گربه خشک خود اطلاعات کافی کسب کنید و انواع غذای خشک را بدانید و تفاوت آنها

2. در مورد میوه خشک مورد نظر خود تحقیق کنید

کمی در گوگل جستجو کنید و صنعت غذا را پیدا کنید یا نظرات مردم را درباره آن غذاها بخوانید ، می توانید اطلاعات زیادی درباره این نام پیدا کنید.

 

غذای گربه

رابطه بین چربی موجود در غذای گربه و کیفیت آن غذاها

در طبیعت ، گربه ها فقط حیوانات می خورند. بعضی اوقات در معده موش یا پرنده غذایی که حاوی بقایای گیاهان است تصفیه می شود و گربه ها مقدار چربی مورد نیاز خود را از طریق غذای معده دریافت می کنند. جراحات آنها

با مشاهده قسمت پشت رژیم گربه می توانید میزان چربی استفاده شده در رژیم خود را مشاهده کنید. ابتدا به آنچه انجام می شود یا آنچه انجام می شود نگاه کنید. ماده خشک در این بخش به ترتیب حداکثر وزن ذکر شده است. گندم ، سویا ، ذرت و جو نباید از پرمصرف ترین غذاهای گربه ای باشد.

اطلاعات دقیق را مشاهده کنید. در این بخش ، درصد پروتئین ، اسیدهای چرب ، اسیدهای چرب و پوست قرمز ذکر شده است.

در گربه های کنسرو شده ، گربه های بستری و به طور کلی حیوانات لبنی ، گربه ها درصد شیر را نیز ذکر می کنند.

 

غذای گربه

 

3. نحوه محاسبه میزان چربی در غذای گربه

در حال حاضر ، در مقدار کل غذای موجود در خوراک ذکر نشده است ، اما راهی برای دانستن درصد چربی در غذای گربه وجود دارد. برای انجام این کار ، شما به ابزاری برای تعیین چربی غذای گربه.

روی

کتاب آموزش حیوانات

کلیک

در صفحه آغازین ، در بخش مواد غذایی٪ ، درصدی را که از انتخاب دقیق بخش های بسته مواد غذایی خوانده اید ، وارد کنید. به طور معمول ، بسته به محتوای چربی غذای خشک گربه ، شما درصد شیر را دریافت نمی کنید و باید آن فضا را خالی بگذارید.
بعد از ورود به موقعیت های مهم ، قسمت انتهایی قسمت جلویی قسمت های چربی درصد را به شما نشان می دهد.
گزینه دیگری که برای شما طراحی شده میزان مصرف غذا در هر 100 گرم است که برای گربه های بزرگ و بزرگ مهم است. در حضور کالری در 100 گرم غذا ، شما همچنین می توانید کل کالری موجود در رژیم غذایی گربه خود را در هر 100 گرم مشاهده کنید.

غذای تجاری گربه حاوی قند بین 30 تا 70 درصد است. هرچه محتوای چربی غذا کمتر باشد ، هزینه غذا نیز بالاتر می رود. بنابراین اگر می خواهید برای خرید غذای گربه خود هزینه کنید ، کمترین گرانترین غذا را به همراه داشته باشید.

گربه چاق

چه مشکلاتی باعث ایجاد چربی زیاد در رژیم غذایی برای گربه ها می شود؟

گرچه گربه های ولگرد در طبیعت گوشت زیادی مصرف می کنند و فقط 5٪ از رژیم غذایی آنها حاوی چربی است ، ما 30 تا 70٪ چربی خون گربه خود را تأمین می کنیم و مشکلی وجود ندارد دلیل ش چیه؟

زیرا گربه ها می توانند چربی ها را به مواد غذایی به قند تبدیل کرده و از آنها برای تأمین انرژی بدن خود استفاده کنند.

اما چربی زیاد در رژیم غذایی می تواند برای گربه ها دو مشکل ایجاد کند:

1. خیلی بزرگ و خیلی بزرگ

کربوهیدرات ها در بدن گربه به قند تبدیل می شوند و اگر هضم نشوند ، به سرعت چاق می شوند و باعث اضافه وزن و چاقی می شوند. اما پروتئین و چربی بعداً به انرژی تبدیل می شود و به گربه شما اجازه می دهد مدت بیشتری بماند. اضافه وزن در گربه ها می تواند یک مشکل بزرگ باشد و بیماری های مختلفی را برای گربه شما ایجاد کند. بنابراین ، بهتر است به فکر یک غذای مناسب برای درمان گربه چربی خود باشید ، ما در این مقاله هستیم

کتاب آموزش حیوانات

ما به طور کامل این موضوع را توضیح داده ایم.

2. مشکلات اختلال

مقادیر بالای چربی در غذای گربه می تواند باعث اسهال در گربه شود. علائم شامل تورم و گاز در معده گربه ، اسهال و سردرد است.

از آنجا که اکثر گربه ها چربی کافی ندارند مواد غذایی بدن آنها را از چربی اضافی بدن پر می کند.

میکروب های معده را آلوده کرده و گل دستگاه گوارش را مختل کرده و باعث تورم ، گاز و اسهال در گربه ها می شود.

مراقبت ، آموزش و سرگرمی گربه ها

یا آموزش گربه؟ چه چیزی برای یادگیری نیاز دارند؟

چگونه می توانم با گربه ها بازی کنم؟ آیا من از بازی دوباره گربه هایم خسته و ناامید شده ام؟

در سال اول زندگی گربه ، چه زمانی (در چه سنی) باید کاری انجام دهم که در آینده پشیمان نشوم؟

چگونه می توانم به بهترین وجه سلامتی گربه خود را حفظ کنم؟

تیم پت پرس نوشت: یک کتاب الکترونیکی که آموزش و مربیگری گربه ها را برای پاسخ به سوالات فوق و صدها سوال مهم دیگر برای همه صاحبان گربه تسهیل می کند.

اطلاعاتی که در کتاب نگهداری ، آموزش و خوشحال کردن گربه ها از روز پیدا می کنید برای صاحبان گربه ناشناخته است.

غذای گربه

Leave A Reply

Your email address will not be published.