در 5 قدم طراح کتاب شوید

0

چگونه در پنج مرحله طراح صحافی شوید
وقتی صحبت از طراح صحافی می شود ، هیچ راهی وجود ندارد. با این حال ، در اینجا 5 از آموزش طراحی جلد کتاب  نکته از طراحان حرفه ای آورده شده است که در صورت پیروی از آنها قطعاً فریب نخواهید داد.

1. ابزارها را یاد بگیرید

برای اینکه بتوانندآموزش طراحی جلد کتاب مرتبط با مخاطبان را ایجاد کنند ، طراحان باید دائماً متحول شوند و با دنیای همیشه در حال تغییر طراحی سازگار شوند. بنابراین ، فارغ از اینکه شما مدرک طراحی داشته باشید یا خودآموخته باشید ، مهم است که با جدیدترین ابزار طراحی به روز باشید. به عنوان مثال کارولین تیگل ، هنوز کلاس هایی را در مدرسه هنرهای تجسمی اینجا در نیویورک می گذارد: “من می خواهم بر روی ایجاد مهارت خاصی تمرکز کنم یا کار جدیدی را به مجموعه کارهایم اضافه کنم که از کاری که من به صورت حرفه ای انجام می دهم تغییر می کند.”

2. طراحی مجدد کتابهای مورد علاقه خود را تمرین کنید

همانطور که طراح مایکل رادر گفته است در آموزش طراحی جلد کتاب ، “ایجاد یک نمونه کارها عالی با تمایل به انجام یک کار عالی برای مشتری خود – و برای خود شما شروع می شود.” برای شروع طراحی جلد کتاب لازم نیست صبر کنید تا مشتری داشته باشید. بهترین روش برای تمرین ، ساخت نمونه کارها و به نمایش گذاشتن مهارت های طراحی خود ، طراحی – صحافی ، تعجب – صحافی است! حتی اگر این طرح ها هرگز به جلد واقعی کتاب نرسند ، چشم انداز شما می تواند از طریق آنها توانایی طراحی شما را ببیند.

میکائلا آلکائینو همچنین افرادی را که به تازگی طراحی مجدد جلد کتاب های مورد علاقه خود را شروع کرده اند ، به شدت تشویق می کند: “با ابزارهای مختلف مانند تایپوگرافی ، تصویرگری و عکاسی بازی کنید و بیرون بروید و کتابفروشی کنید تا ببینید چه چیزی در بازار موجود است.”

3. خود را به بازار عرضه کنید

ممکن است  آموزش طراحی جلد کتاب دشوار و مرعوب کننده باشد ، اما بهترین راه برای نام بردن از طریق کار با پا است. با ایجاد یک نمایه خلاقانه ، از رسانه های اجتماعی نهایت استفاده را ببرید ، جایی که می توانید بهترین طرح های خود را برای دیدن مشتریان بالقوه بارگذاری کنید. به گفته خود طراح دیوید پروبلو: «من اولین کتابم را هفت سال پیش طراحی کردم. با این وجود حرفه من به عنوان یک طراح کتاب شکوفا نشد تا اینکه یک حساب کاربری در اینستاگرام ایجاد کردم که مخصوص طراحی جلد کتابم بود و رادی متوجه آن شد. ”

4- شبکه بسازید

برای اینکه یک طراح موفق باشید در آموزش طراحی جلد کتاب باید به مردم در مورد شما و کیفیت کارتان اطلاع دهید. ایجاد یک شبکه به شما کمک می کند تا با مشتریان بیشتری ارتباط برقرار کنید و میزان مواجهه خود را گسترش دهید. وارد LinkedIn شوید ، به رویدادها بروید ، با افراد دیگر در صنعت خود صحبت کنید ، از قرار دادن نام خود در آنجا نترسید. آرام باشید و سخنان پاتریک نولز را دنبال کنید: “” خودباوری “کمی کلیشه ای است ، اما لازم است و شما فقط باید آنجا بروید و تماس های تلفنی برقرار کنید و به فن شبکه سازی تسلط داشته باشید. اکثر افراد در این صنعت واقعاً دوستانه است اما همه بسیار شلوغ هستند ، بنابراین دشوار است “امروزه دیدن بیشتر مردم. بنابراین ، بهترین توصیه ای که می کنم این است که هرگز ، هرگز ، هرگز ، هرگز ، هرگز تسلیم نشوید!”

5. تسلیم نشوید

برای پاسخ به سوالات متداول درباره طراحان جدید در آموزش طراحی جلد کتاب در آغاز کار ، ما از طراحان حرفه ای کتاب Redsi نظرسنجی کردیم. همانطور که از نتایج مشاهده می کنید ، هیچ راهی واحد برای کار در طراحی کتاب وجود ندارد – صنعتی که به طور مداوم در حال پیشرفت است.

Leave A Reply

Your email address will not be published.