تفاوت اتوکد 2017 با سایر نسخه ها

0

در این آموزش اتوکد ، ما اتوکد 2017 را بررسی خواهیم کرد. شما می توانید با محیط نرم افزار آشنا شوید و اتوکد 2017 را با نسخه های دیگر مقایسه کنید. آموزش گام به گام اتوکد 2017 در این سفر با شما سفر می کند.

با استفاده از آموزش گام به گام اتوکد 2017 می توانید PDF را به هندسه اتوکد ، متن TrueType متن و تصاویر شطرنجی – از یک صفحه تعریف شده به یک فایل PDF یا از هر قسمت پایین یک PDF تعبیه شده یا صاف تبدیل کنید. اگر قبلاً یک فایل PDF را در تصویر خود جای گذاری کرده اید ، می توانید ابزار جدیدی را برای استخراج عناصر از تب PDF Movies انتخاب و انتخاب کنید. می توانید در خط هندسی که می خواهید وارد کنید همه چیز را وارد کنید یا یک گزینه چند ضلعی یا مستطیل را انتخاب کنید.

برای دیدن نحوه وارد کردن PDF به این فرآیند ، به فیلم بررسی فروش PDF مراجعه کنید.

در آموزش گام به گام اتوکد 2017 ، نگاهی کوتاه به نحوه اتوکد ii می اندازیم. اگر می خواهید مستقیماً وارد محتویات این بخش شوید ، به بخش بعدی ، “AutoCAD 2017 PDF Import: A Walkthrough” بروید.

PDF و اتوکد: یک تاریخچه مشترک

فایل های PDF راهی معمول برای چاپ و به اشتراک گذاری الگوهای داده برای بررسی و نام تجاری است.

آموزش گام به گام اتوکد 2017 اولین نسخه از اتوکد با پشتیبانی PDF است. این شامل یک درایور PDF است که به شما امکان می دهد سهم اتوکد خود را به راحتی و بدون نیاز به نرم افزار اضافی در قالب PDF چاپ کنید. اتوکد 2010 به شما امکان می دهد فایل های PDF را به عنوان یک الگو تعبیه کنید. از آن زمان ، Autodesk همچنان به بهبود کیفیت و عملکرد خروجی PDF و نرم افزار ادامه می دهد.

ما ابتدا ارائه آموزش گام به گام اتوکد 2017 PDF PDF را در دانشگاه Autodesk 2015 معرفی کردیم و سپس از مخاطبان برای ارزیابی علاقه آنها نظرسنجی کردیم. پاسخ بسیار مثبت بود: حدود سه چهارم شرکت کنندگان همه با این جمله (“من از بخش ورودی از PDF استفاده خواهم کرد”) موافقت کردند (و حدود 95٪ همه موافقت کردند).

و بنابراین ما در مرحله دیگری هستیم … توانایی وارد کردن هندسه از یک فایل.

اگر فایل PDF آموزش گام به گام اتوکد 2017 حاوی تصاویر پیش نمایش است ، می توانید آنها را به صورت فایل PNG بارگذاری کرده و به صورت خودکار به تصویر خود ضمیمه کنید. از آنجا که این تصاویر توسط نقاشی های اتوکد هدایت می شوند ، دکمه انتخاب را انتخاب کنید تا اطمینان حاصل شود که وارد کردن تصویر جدید از PDF وارد شده برای کار شما به درستی تعریف شده است.

پس از انتخاب هندسه واردات و تعیین گزینه های مناسب برای وارد کردن ، می توانید انتخاب کنید که با لایه PDF پس از وارد کردن چه کاری انجام دهید: لایه PDF اصلی را جای گذاری کنید ، آن را جدا کنید یا حذف کنید.

در پایان ، انتخاب هندسه به عنوان موضوع اصلی اشیا Auto اتوکد وارد می شود.

همچنین می توانید هندسه PDF را از یک فایل PDF تعبیه شده وارد کنید. از ابزار جدید PDFIMPORT یا ابزار واردات استاندارد که اکنون شامل PDF به عنوان انواع پرونده پشتیبانی شده است استفاده کنید.

اگر از ابزار import استفاده می کنید ، باید طبق PDF آموزش سریع اتوکد ، فایل های PDF را از لیست پرونده ها انتخاب کنید.

اگر از ابزار PDF Importer استفاده می کنید ، باید گزینه File را انتخاب کنید. همانطور که قبلا توضیح دادم ، رفتار خوب واردات PDF مستلزم انتخاب یک فایل PDF از قبل نصب شده است.

Leave A Reply

Your email address will not be published.