بررسی مشخصات گربه های نژاد راشن بلو

0

این مسئله می تواند در مورد گربه های آبی فاصله زیادی داشته باشد. نام این گربه گرانبها و زیبا را شنیده اید. گربه محبوب امپراطورهای روسیه و ملکه ویکتوریا و به دلیل داشتن چشمان سبز و اندام خاکستری آبی در نگاه اول همه را به خود جلب می کند و البته به طرز بی نظیری زیبا ، صادق ، مهربان ، دوست داشتنی ، باهوش و انعطاف پذیر است.

در این مقاله ما در مورد Ration lue صحبت خواهیم کرد. در طول این مقاله ، با پتپرس همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در مورد تاریخچه این نژاد گربه ، بدن فیزیکی ، رفتار ، رژیم غذایی ، سلامتی و سلامتی پیدا کنید.

عکس گربه ی راشن بلو در حال نگاه کردن به دوربین

گربه نژاد lue Adjustment است

این گربه یکی از قدیمی ترین نژادهای گربه است و همانطور که از نامش پیداست ریشه آن به روسیه برمی گردد. این گربه اولین بار در سال 1871 در لندن به عنوان گربه باستان معرفی شد. داستانهایی وجود دارد که خدمه انگلیس این گربه ها را دوست داشتند و آنها را از روسیه با خود به خانه بردند.

کت گرم و ضخیم آنها نشان دهنده عادت این گربه ها به هوای سرد است. همچنین گفته می شود که راکها در طبیعت زندگی می کردند و بدنبال پوست و خزهای ارزشمند آنها می گشتند.

در طول جنگ جهانی دوم ، که بسیاری از کشورهای اروپایی را تحت تأثیر قرار داد ، بسیاری از این گربه ها کشته شدند و همه تلاش ها برای افزایش تولید مثل گربه بی نتیجه ماند.

تیراندازان بعداً مسابقه را به آبی بریتیش و سیامی پیوند دادند ، اما آنها تغییرات غیرمنتظره ای را در شکل مسابقه ، چهره غمگین مشاهده کردند و دوباره تلاش کردند تا رنگ آبی اصلی را برگردانند.

ظاهر گربه آبی منطقی

بدن بلند ، لاغر ، زیبا ، اما عضلانی گربه آبی منطقی لقب “دوبرمن پنچر” را در جهان گربه ها به دست آورد.

نوع راشان بلو دارای یک سر نازک ، متوسط ​​، مثلثی با دایره های گرد و گوشه های پهن است که در گوشه ها با موهای کوتاه ، نیمه شفاف و ظریف پوشانده شده است.

چشم های گرد و زیبا و سبز گربه Ration lue به خوبی در دسترس است. بچه گربه های تمشک چشم زرد دارند. در چهار ماهگی ، حلقه ای به رنگ سبز روشن در اطراف چشم کودک ایجاد می شود و با رشد گربه ، رنگ چشم های او سبز می شود.

چشمان گربه آبی منطقی گشاد و ضخیم و گوشه چشمهایش به سمت بالا کشیده شده است که باعث زیبایی و هماهنگی چهره گربه آبی منطقی و منطقی با رفتار ملایم و شیرین آن می شود.

ویژگی جالب دیگر راشان بلو لبخند آنهاست. دهان گربه به تدریج به سمت بالا چرخانده شد ، حتی به شکل ملایم مونالیزا بود.

عکس گربه راشن بلو با چشمان سبز و سری مثلثی شکل

بدن این گربه آبی روسی دارای دو لایه از پوشش آن است که قسمت اول آن آبی روشن و قسمت دیگر آن نقره ای است و بنابراین بدنه این گربه می درخشد. این چوب زیبا بر اساس پاها و استخوان های بلند و انگشتان کوچک پا با کف صاف ساخته شده است. راشان بلو دم بلندی دارد اما در بدن بزرگ او جای می گیرد.

به طور کلی وزن گربه های راکون 3.5 تا 7 کیلوگرم است. گربه های نر بزرگتر از ماده ها هستند و وزن آنها به طور معمول 4.5 تا 5.5 کیلوگرم و ماده ها 3 تا 4.5 کیلوگرم هستند.

زباله های آبی بزرگتر از گذشته به نظر می رسند و این به دلیل پوست روشن ، بزرگ و ضخیمی است که بدن آنها را می پوشاند.

عکس گربه راشن بلو و تنه زیبا و عضلانی این گربه

نگرشها و رفتارهای ذهن آگاهی گربه آبی

گربه های Rathen lue آرام ، ساکت ، باهوش ، زیبا ، خجالتی و برخلاف سایر گربه ها ساکت هستند. این نژاد گربه ، صلح طلب ، به راحتی با محیط خانه سازگار می شود و به شدت به صاحب آن وابسته می شود.

طراحی برنامه آبی

آموزش Rashan lue آسان است و از آنجا که باهوش هستند ، سریع همه ترفندها را یاد می گیرند. در توسعه این نوع ، آموزش مناسب است و توصیه می شود که پرورش آن را در دوران جوانی شروع کنید.

برای اعمال و رفتارهای او ، به راه پاداش و مجازات فکر کنید و مهارت او را در آموزش چند عمل به او به چالش بکشید و بازی های فکری انجام دهید که در نهایت با شیرینی به او پاداش می دهند.

دستورالعمل ها و شرایط عمل

Ration lue نیز ساکت اما بازیگوش است و دوست دارد با اسباب بازی هایش خورشید را دنبال کند یا برود و وسایل و وسایل مختلف را بیاورد.

راشان بلو دوست دارد با اسباب بازی های خز بازی کند و خیلی وقت ها دوست دارد بازی کند. در غیر این صورت ، او ناامیدی خود را ابراز می کند.

راشان بلو به دلیل هوش و مغز بالایی که دارد سریع یاد می گیرد.

بنابراین تعجب نکنید که می بینید چگونه او وارد کابینت می شود و جعبه ناهار خود را می زند ، یا از مکان های مختلف بالا و پایین می پرد.

اگر آن را پیدا نکردید ، به مناطق باریک و تاریک خانه نگاه کنید و دریابید که یکی از مکانهای مورد علاقه آن تکیه دادن در مقابل تابش آفتاب روشن یا نشستن روی بام های خانه است.

شما می توانید انتظار داشته باشید که Rational lue هنگام کار با رایانه یا حتی آشپزی با شما بخوابد ، روی شانه هایتان سوار شود و به شما کمک کند.

گربه آبی رنگ روسی در حال بازیگوشی و کار با لپ‌تاپ

این گربه می تواند ساعت های زیادی خود را سرگرم کند ، اما از بازی با اعضای خانواده لذت می برد. وقتی در طول روز در خانه تنها هستید ، احساس غم و اندوه نمی کنید. اما وقتی مالک به خانه برگشت ، ابراز علاقه کرد و همچنین به استقبال او رفت.

اگر این اولین باری است که می خواهید گربه نگهداری کنید و هیچ تجربه ای ندارید ، گربه lue lue مناسب شما است.
اگر عاشق گربه ای هستید که شما را دنبال می کند و اغلب به حرف های شما گوش می دهد ، راش بلو گزینه درستی نیست!
اگر در خانه ای اجاره ای زندگی می کنید و نمی توانید هر روز گربه خود را برای بازی و پیاده روی بیرون ببرید ، نژاد Rational lue بهترین گربه خانگی برای شما است زیرا به راحتی می توانید در خانه خود را سرگرم کنید .
شخصیت lue Plan را برنامه ریزی کنید

راشان بلو دوست و همراه خوبي است و يكي از نگاه هاي خوب او اين است كه او معمولاً يك عضو خانواده را بيشتر از بقيه دوست دارد و دوست دارد وقت زيادي را با او بگذراند.

همانطور که گفته شد ، Ration lu سر و صدا نیست ، اما اگر با او صحبت کنید ، او پاسخ می دهد و همچنین می تواند معنی برخی از کلمات را بداند.

Ration lue به چشم شما نگاه نمی کند مگر اینکه خیلی نزدیک باشید ، اما اگر هنگام تماشا گرفتار شدید ، بدانید که او با دقت شما را تماشا می کند تا عادت های شما را یاد بگیرد.

گربه آبی منطقی دوست ندارد زیاد تغییر کند و یکنواختی را دوست دارد و با شخصیت ها آشنا است. بنابراین اگر صبح شما را از خواب بیدار کرد تعجب نکنید تا صبحانه خیلی دیر نباشد. او دوست دارد همه چیز در اطرافش حدس بزند. به حدی که او نیز می تواند با تعویض ظرف غذا و غذا خوردن به مدت طولانی دلسرد شود.

این رفتار در برخورد با مردم نیز دیده می شود. گربه های آبی مناسب از غریبه ها بسیار خجالتی هستند و همچنین ترسیده و ترسیده اند.

بنابراین اگر ژانرها را دوست دارید و اغلب مکان ها را جابجا می کنید و تزئینات را تغییر می دهید ، برنامه زندگی شما با غریبه هایی که زیاد در خون شما سفر می کنند آشنا نیست ؛ گربه آبی موش کاملا مناسب شما نیست.

اگر ایده این نوع قبلاً مورد توجه محققان پوست قرار گرفته باشد ، احتیاط و سرعت بالای فرار آنها موجه است ، زیرا آنها مجبورند با سرعت زیاد با صدای کم حرکت کنند می تواند جان آنها را نجات دهد

گربه ی آبی روسی در حال لم دادن روی مبل قهوه‌ای

همین رفتارها کار در سالهای اولیه نژاد گربه را دشوار می کرد ، زیرا در خانه ساکت و آرام بود اما وقتی به موزه رفت ، سرخوردگی و ناامیدی خود را نشان داد.

کشت این نوع گربه ها ، به مرور زمان و استفاده از روش های کنترل رفتار ، مانند استفاده از موسیقی آرام ، ضبط صدای مسابقات و استفاده از مواد شیمیایی برای بهبود رفتار این نوع گربه ها .

با کودکان و سایر حیوانات سازگار شوید

راشان بلو روابط خوبی با کودکان و سایر حیوانات دارد و به دلیل علاقه به ادم می تواند کودکان را سرگرم کند. اما رابطه بهتری با کودکان بزرگتر وجود دارد. با این حال ، اگر او در کنار بچه های کوچک و سگ هایی که گربه دوست دارند بزرگ شود ، به راحتی می تواند با آنها کنار بیاید.

بهداشت و مراقبت از انرژی گربه آبی

گربه های آبی آگاه ، مشکلات زیادی در سلامتی ندارند و فقط برای مراقبت از بیماری در آنها لازم است کمی مراقبت کنید:

مراقبت از مو

ترکیب موی آبی Ration ضروری نیست. اما بهتر است این کار را هفته ای یک بار انجام دهید تا از بدن مرده خلاص شوید. بنابراین اگر به موهای گربه نگاه می کنید ، Rat lue Cat مناسب شما است.

تمیز کردن گربه هنگام ریزش مو به ریزش موی ریخته کمک می کند.

 

و کنترل آن قبلاً در وب سایت نوشته شده است. با خواندن این مقاله می توانید راه حل های موثری برای کاهش ریزش مو در گربه خود پیدا کنید.

بهداشت دهان و دندان

اگر هر روز دندان گربه خود را مسواک نمی زنید ، برای جلوگیری از عفونت دهان این کار را هفتگی انجام دهید.

این گونه تمایل خاصی به همراه داشتن مردم و نشستن در هنگام شانه زدن یا شانه زدن آرام دارد.

مراقبت از ناخن

ناخن های گربه خود را برای چند هفته ببرید و پس از مدتی آنها را با یک پارچه نرم با روغن معدنی بشویید.

مراقبت از چشم و گوشه

اگر توله سگ پنهان است ، چشم آبی خشک را به آرامی پاک کنید و توجه کنید که دستمال مرطوب برای گربه مناسب نیست.

از شستشوی چشم یا دستمال تمیز با آب گرم یا مصنوعی استفاده کنید و حتماً از پارچه ای متفاوت برای هر چشم استفاده کنید تا مطمئن شوید که عفونت را گسترش نمی دهید.

گوشه های گربه را به آرامی با لنت های کوچک خار شیر در صورت لزوم بشویید.

گربه ی آبی روسی روی فرش رنگی

تغذیه آسان تغذیه آبی

سر و صدای آبی که عمر آن 13 تا 20 سال است شناخته شده است. اما این به شرایط زندگی آنها مانند سلامتی ، خوشبختی ، رفاه و رژیم غذایی بستگی دارد.

گربه آبی مناسب به عفونت های دستگاه ادراری مانند سنگ کلیه حساس است ، بنابراین توجه به نوع و مقدار غذا مهم است.

راش بلو مانند سایر گربه ها متوسط ​​است و به رژیم غذایی با پروتئین بالا احتیاج دارد. علاوه بر حفظ وزن ، پروتئین برای حفظ توده عضلانی نیز لازم است. علاوه بر پروتئین ، غذاهای غنی از اسیدهای چرب امگا 3 همچنین به سلامت و زیبایی پوست گربه و رشد خز آن کمک می کنند.

بلوزهای راش اهمیتی ندارند که چه می خورند و تقریباً هر نوع غذایی را می خورند ، آنها عاشق غذا هستند و هنوز منتظر فنجان دوم هستند. و شما باید از مقدار غذا و وزن آن آگاه باشید ، همراه با یک رژیم غذایی مناسب ، وزن آنها را تنظیم کرده و انواع مختلف ورزش را در تمرینات ساعتی خود بگنجانید.

به گربه سالم و آبی آبی فکر کنید

این نژاد گربه هیچ مشکلی یا بیماری خاصی ندارد ، اما برای ادامه زندگی بیشتر مراقب موارد زیر است:

فقط به اندازه نیاز غذا بخورید تا از تمام مشکلات مرتبط با اضافه وزن ، از جمله کم کاری تیروئید و کبد جلوگیری کنید.
سنگ کلیه و سنگ کلیه که باعث عفونت می شود یکی از بیماری های شایع در گربه ها است و بیشترین علائم سنگ قلب در گربه ها لخته شدن خون در واژن و ناراحتی هنگام دفع ادرار است.
بیماری کلیه پلی کیستیک ، که ارثی است و بعدا می تواند منجر به بیماری خود ایمنی شود. مطمئن شوید که گربه شما روی زمین می پرد و کندتر یا بیشتر از حد معمول نیست ، دامپزشک خود را می بینید.

برخی از ایده های جالب در مورد گربه های آبی منطقی

این نژاد در واقع خانواده ای از گربه ها است که توسط سزارهای روسی در دادگاه نگهداری می شوند.
Rational lue یکی از گرانترین و گرانترین گربه های جهان است.

به سلامتی خودش حساس است و حتی اگر خاک جعبه آن کمی گل آلود باشد نفوذ نمی کند. بنابراین جعبه سفال باید تمیز باشد.

ممکن است فکر کنید Ration lue با رنگ آبی موجود است. اما در استرالیا و نیوزیلند نژادهای گربه ای محبوب نیز به صورت سیاه و سفید دیده می شوند.
مسابقات اروپایی بیشتر از مسابقات آمریکایی است.
بچه گربه های Rat lue با رشته هایی متولد می شوند که با گذشت زمان ناپدید می شوند و در دوران بلوغ کاملا از بین می روند.
به طور متوسط ​​، راش بلو سه توله در هنگام زایمان به دنیا آورد و سن حاملگی حدود 65 روز داشت.
طبق افسانه های محلی روسیه ، راشن بلو قدرت شفابخشی دارد و صاحب آن را برکت می دهد.
گفته می شود که تام در کارتون های معروف تام و جری ، به دلیل رنگ خاکستری ، نژاد آبی ، اما در حقیقت اینطور نیست.

این به شما کمک می کند تا این حیوان خونخوار را ببینید و با توجه به زندگی ، ویژگی ها و هزینه گربه ، نحوه مراقبت از آن و .. بهترین انتخاب خواهید بود.

تجربه و ایده های شما برای ما مهم است
تجربه شما در حفظ این نژاد زیبا و قوی گربه چیست؟ خرید و نگهداری این گربه را به چه کسانی توصیه می کنید؟ آموزش و نگهداری آسان راشان بلو؟

تجربیات مهم خود را با ما در میان بگذارید و در صورت داشتن هرگونه سوال از آنها س askال کنید تا دوستان من در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.