با اسناد Cloud به کمک آموزش فتوشاپ در هرجایی کار کنید

0

در این آموزش فتوشاپ بررسی می کنیم که چگونه Cloud Docs ، یک ویژگی جدید در Photoshop CC 2020 ، به شما امکان می دهد فایل های فتوشاپ را باز کنید و روی هر رایانه شخصی ، Mac یا iPad متصل به Adobe Creative Cloud کار کنید!

یک ویژگی جدید عالی در نرم افزار Photoshop CC 2020 که محصول شرکت ادوبی است، به خصوص برای افرادی مثل من که برای ادیت عکس با این نرم افزار روی چندین رایانه و دستگاه کار می کنند ، توانایی ذخیره سند Photoshop شما نه تنها در رایانه محلی بلکه در فضای ابری است. با ذخیره کار خود به عنوان سند ابری فتوشاپ ، می توانید پرونده را دوباره باز کرده و روی هر رایانه ای که به حساب Adobe Creative Cloud شما متصل است ، آموزش فتوشاپ را ادامه دهید ، خواه رایانه دیگری باشد ، Mac یا حتی iPad. برنامه جدید فتوشاپ iPad!

در این آموزش فتوشاپ ، من به شما نشان می دهم که شروع کار با اسناد ابری فتوشاپ چقدر آسان است. شما می آموزید که کجا اسناد را در ابر مشاهده کنید ، چگونه یک فایل را از ابر باز کنید و چگونه کار خود را به عنوان یک فایل جدید .psdc از طرف Photoshop Document Cloud ذخیره کنید. من همچنین به شما نشان خواهم داد که چگونه اسناد ابر خود را مدیریت کنید ، از جمله نحوه تغییر نام آنها ، نحوه حذف آنها و نحوه بازیابی سند ابر پاک شده در صورت تغییر نظر!

برای استفاده از اسناد ابری به کمک آموزش ادیت عکس در فتوشاپ ، به Photoshop CC 2020 (یا بالاتر) نیاز دارید. و از آنجا که پرونده های ابری بصورت آنلاین ذخیره می شوند ، شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که رایانه یا iPad شما به اینترنت متصل است.

کجا می توانم اسناد ابری خود را در فتوشاپ پیدا کنم و از آموزش ادیت عکس در فتوشاپ استفاده کنم؟
روش اصلی مشاهده و باز کردن اسناد ابر از صفحه اصلی فتوشاپ است. صفحه اصلی هر بار که فتوشاپ را بدون باز کردن تصویری اجرا می کنید ، یا هنگامی که سند را می بندید و سند دیگری باز نیست ، ظاهر می شود.

با کلیک روی دکمه صفحه اصلی در گوشه سمت راست بالای رابط فتوشاپ می توانید در هر زمان به صفحه اصلی دسترسی پیدا کنید:

آموزش فتوشاپ و نحوه باز کردن صفحه اصلی در فتوشاپ
فشار دادن دکمه صفحه اصلی.
به طور پیش فرض ، صفحه اصلی روی Recent تنظیم شده است و تصاویر کوچک پرونده های اخیراً باز شده را نمایش می دهد. همه اسناد ابری که اخیراً باز شده اند ، به همراه انواع پرونده های دیگر مانند اسناد استاندارد فتوشاپ ، JPEG ها ، پرونده های PNG و غیره در اینجا ظاهر می شوند:

صفحه اصلی فتوشاپ فایلهای اخیراً باز شده از جمله اسناد Cloud Photoshop را نمایش می دهد
صفحه اصلی که پرونده های اخیراً باز شده را نشان می دهد.
موضوع: با تمام روشهای باز کردن عکس در فتوشاپ آشنا شوید

در آموزش طراحی با فتوشاپ یاد بگیرید که سند ابری فتوشاپ از کدام پسوند پرونده استفاده می کند؟
در حالی که اسناد استاندارد فتوشاپ از پسوند پرونده .psd استفاده می کنند ، اسناد ابر را می توان با پسوند جدید .psdc (Photoshop Document Cloud) پس از نام آنها شناسایی کرد:

اسناد ابری فتوشاپ از پسوند پرونده .psdc استفاده می کنند
اسناد ابر از پسوند پرونده “.psdc” استفاده می کنند.
چگونه می توان به کمک آموزش فتوشاپ تمام اسناد ابر خود را در فتوشاپ مشاهده کرد
وقتی صفحه اصلی اخیراً تنظیم شده باشد ، فقط اسناد ابری که اخیراً روی آنها کار کرده اید ظاهر می شوند. برای مشاهده همه اسناد ابر ، Cloud Documents را در منوی سمت راست انتخاب کنید. برای بازگشت به آخرین اسناد در هر زمان Home را از فهرست انتخاب کنید:

نحوه مشاهده تمام اسناد ابر در صفحه اصلی فتوشاپ برای طراحی فتوشاپ حرفه ای
“Cloud Documents” را از فهرست صفحه اصلی انتخاب کنید.
و اکنون به جای دیدن فقط یک سند ابر ، دو سندی را که در ابر نگه داشته ام می بینم. سند دوم از برنامه Photoshop برای iPad جدید Adobe ذخیره شد:

با توجه به آموزش فتوشاپ صفحه اصلی نرم افزار  فتوشاپ که تمام اسناد ابر را نمایش می دهد
صفحه اصلی اکنون تمام اسناد ابر را نشان می دهد.
نحوه باز کردن سند ابری فتوشاپ
برای باز کردن یک سند ابر از صفحه اصلی ، کافیست روی تصویر کوچک آن کلیک کنید:

نحوه باز کردن سند ابری فتوشاپ
برای باز کردن سند ابر ، روی تصویر کوچک کلیک کنید.
نماد ابر به چه معناست؟
یک نماد ابر کوچک در گوشه پایین سمت راست تصویر کوچک سند به این معنی است که سند از طریق رایانه یا iPad دیگری در ابر ذخیره شده است و هنوز روی صفحه ای که در حال حاضر استفاده می کنید باز نشده است.

هنگام آموزش فتوشاپ می بینید که باز کردن یک سند ابر برای اولین بار کمی بیشتر طول می کشد زیرا فایل باید از طریق اینترنت بر روی رایانه شما بارگیری شود. اما پس از بارگیری ، نسخه ذخیره شده به صورت محلی ذخیره می شود تا دفعه بعدی پرونده با سرعت بیشتری باز شود:

نماد ابر به این معنی است که سند ابر Photoshop هنوز در رایانه محلی شما باز نشده است
نماد ابر به این معنی است که سند هنوز بارگیری نشده است.
با استفاده از دستور Open یک فایل ابری را باز کنید
همراه با باز کردن پرونده های Cloud از صفحه اصلی ، روش دیگر برای باز کردن آنها رفتن به منوی File در نوار منوی Photoshop و انتخاب Open است:

طبق راهنمای آموزش فتوشاپ دستور Open را در فتوشاپ انتخاب کنید
به File> Open بروید.
به طور پیش فرض ، جعبه گفتگوی Open به شما امکان می دهد تا پرونده ها را در رایانه محلی خود انتخاب کنید. برای باز کردن یک سند ابر ، روی دکمه Open Cloud Documents کلیک کنید:

نحوه باز کردن اسناد ابری فتوشاپ با استفاده از دستور Open
روی دکمه “باز کردن اسناد ابر” کلیک کنید. برای مشاهده ی سایر دوره های آموزش فتوشاپ به منبع زیر مراجعه کنید .

منبع آموزش فتوشاپ و یادگیری مهارت های کار با ابزار فتوشاپ

Leave A Reply

Your email address will not be published.