انتخاب قلاده و پلاک هویتی مناسب برای گربه

0

گربه های یقه علاوه بر ظاهر آن ، برای مراقبت از یک گربه خانگی بسیار مفید و ضروری است. در این مقاله ، ما در مورد انواع یقه های گربه (گردن ، کتف ، کمر ، یقه ضد کنه …) و همچنین علائم شناسایی ، میکروچیپ ها و … و جوانب مثبت و منفی صحبت خواهیم کرد. هرکدام از شما با استفاده از این ابزارهای ارزشمند بیشتر آشنا می شوید.

عکس قلاده گردنی گربه

چرا باید یقه ای برای گربه بسته شود؟

ساده ترین پاسخ این است که اگر گربه شما از خانه خارج شود یا گم شود ، هرکسی که آن را با یقه ببیند ، می فهمد که آن طرف یک گربه خونین است و صاحبش قطعاً بدنبال آن است . این امر به ویژه برای کسانی که به گربه های خود اجازه می دهند در طول روز بیرون بروند بسیار مهم است.

مطمئناً ، حتی اگر گربه شما همیشه در خانه باشد ، باز هم می تواند برای مدتی درب یا پنجره را باز بگذارد و پناهگاه گربه شما خارج شود و گم شود.

یقه نمادی از گربه در خانه است. به خصوص اگر نشان ها و پلاک ها و اطلاعات تماس خود را به یقه اضافه کرده باشید ، می توانید انتظار داشته باشید افراد مهربانی که گربه را پیدا می کنند با شما تماس بگیرند و گربه محبوب خود را به دستان شما بازگردانند.

بنابراین ، یقه یکی از مهمترین مواردی است که برای نگهداری از گربه مورد نیاز است و به شما توصیه می شود که از سنین جوانی قلاب زدن را عادت دهید.

(پیشنهاد میدم حتما مقاله

مجله آموزشی حیوانات

بخونین)

انواع قلاده گربه

با انواع مختلف یقه گربه آشنا هستید

یقه ها به اشکال مختلف وجود دارد ، اما اغلب به دو دسته گسترده تقسیم می شوند:

گردن درد
شانه ها ، یقه بدن یا کمر

بله ، انواع دیگری مانند یقه های ضد کنه ، یقه های یقه ای و یقه های صفحه ای نیز وجود دارد که در ناحیه گردن یقه ها نیز وجود دارد. همچنین یقه الیزابت نوعی یقه است که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد و شکل ظاهری آن با همه این انواع متفاوت است. در ادامه این صلیب ها را به طور کامل شرح خواهیم داد.

عکس قلاده گردنی گربه

گردن گربه؛ شایع ترین و انواع مختلف یقه ها

یقه سرار احتمالاً متداول ترین نوع یقه برای گربه ها است و به دلیل تنوع گسترده ای در اشکال ، برای هر نوع سلیقه ای مناسب است.

اینطور نیست

کتاب آموزش حیوانات

یقه باید بسیار محکم و بادوام باشد و ظاهر آن باید بسیار خشن و جدی باشد. دست گربه ها معمولاً از مواد سبک و ظریف مانند پلاستیک و نایلون ، پارچه و گاهی زنجیرهای نازک و تزئینی ساخته می شوند ، با تأکید بیشتر بر انواع ویژگی ها و زیبایی. .

به دلیل گردن بالا بودن نوع یقه ها ، شما می توانید زیباترین دوره را برای سلیقه خود و همچنین شکل و فرم گربه Maloston را انتخاب کنید.

خرید قلاده گربه زنگوله دار

یقه گربه ای کاپالو بل
گربه دور گردن و راحت بسته می شود
زنگ رنگ و رنگی
قدرت برای تنظیم اندازه
تمیز کردن

مجله آموزشی حیوانات

خرید قلاده گربه دستمال گردنی

قلاده گردنی گربه مدل دستمال گردن

  • قلاده گربه با قابلیت تنظیم سایز
  • برای بچه گربه‌ها و گربه‌های کوچک مناسبه
  • دارای سگک کمربندی

مجله آموزشی حیوانات

خرید قلاده بدنی گربه

یقه بدن یا شانه برای راه رفتن و راه رفتن گربه ها!

بله ، این ممکن است برای شما عجیب به نظر برسد ، اما گربه های دیگر مانند سگ ها دوست دارند بیرون بروند و راه بروند!

البته همه گربه ها این عادت را ندارند و همانطور که می دانید اکثر گربه ها فضای گرمتر ، امن و راحت تری در خانه از هرجای دیگر دارند.

اما اگر گربه شما سرگردان است و می خواهید او را بیرون بیاورید ، باید بدن یا شانه یقه بخرید.

گربه ها بسیار گردن نازک هستند و نمی توان آنها را به گردن گردن متصل کرد ، یقه را ببندید و بیرون بیاورید!

از طرف دیگر ، حذف گربه بدون یقه بسیار توصیه نمی شود. زیرا گربه ها غیرقابل توصیف هستند و دنیای بیرون پر از چیزهای جدید و ترسناک برای گربه ها است. حتی اگر گربه خود را در آغوش بگیرید و او بسیار آرام باشد ، احتمالاً باز هم ترسیده و با صدای ناگهانی بوق ماشین ، آتش و گربه اش از شما فرار خواهد کرد.

یقه بدن بندهای زیادی به بدنه گربه متصل است و نگه داشتن یقه یقه باعث می شود با خیال راحت روی گربه قدم بزنید.

بله ، قبل از اینکه گربه را بیرون ببرید ، حتماً مثل معمولاً چند بار بند شانه را در خانه ببندید و رفتار گربه را بیشتر کنترل خواهید کرد ، فقط شما و خودتان گربه ها با این نوع یقه و نحوه کار خلاص می شوند. آشنا شدن.

خرید قلاده بدنی گربه

قلاده بدنی گربه تائو تائو پتز

  • قلاده تنی و کتفی به همراه بند قلاده
  • طول بند ۱۰۰ سانتیمتر
  • قابلیت تنظیم سایز

مجله آموزشی حیوانات

گربه در حال خاراندن گوش

ایده های مهم در مورد انتخاب صلیب بزرگ مناسب

یقه نباید خیلی سفت و محکم باشد.

با برداشتن بند می توان بیشتر یقه ها را محکم یا پاک کرد ، اما شما باید ابتدا یقه کوچکی را برای گربه خود خریداری کنید و سپس با بلوغ ، گردن گردن خود را عادت دهید. .

هنگام بستن یقه مراقب باشید ، باید یقه و گردن گربه 2 انگشت فاصله داشته باشد.

در غیر این صورت ، یقه خیلی تنگ است و گربه احساس ناراحتی و عصبانیت می کند و از پوشیدن یقه اصلاً خوشحال نخواهد شد.

فراموش نکنید که بچه گربه های کوچک سریع رشد می کنند ، بنابراین اگر معمولاً یقه به گردن گربه خود می بندید ، باید هر چند وقت یک بار اندازه آن را بررسی کنید (به عنوان مثال ، یکبار یکبار). ماه) و اگر یقه در حال گسترش است ، کمی منبسط شوید.

مجله آموزشی حیوانات

 

قلاده گربه با پلاک اسم

یقه و کمربندی بخرید که راحت باز شود!

ممکن است کالج ها و کمربندها زیبا به نظر برسند ، اما باز و بسته شدن آنها آسان و سریع نیست و همچنین برای صلیب های اولیه گربه های شیطان و بی قرار نیز بسیار نامناسب است

به طور کلی ، به گربه ها توصیه می شود سه مورد خریداری کنند که به راحتی توسط سگ آنها باز شود. به این ترتیب اگر گربه هنگام تلاش برای بیرون آوردن یقه به یقه بچسبد ، می توانید یقه را به سرعت شل کنید.

دکمه های سر دست که به راحتی باز می شوند دارای یک قسمت نر و ماده هستند که با فشار دادن دکمه دو طرف به هم می پرند و به راحتی باز می شوند.

خرید قلاده گردنی گربه پاپیون دار

نحوه گره زدن یقه برای گربه

اولین باری که می خواهید گربه را به یقه معرفی کنید بسیار مهم است.

گربه را مجبور به گرفتن یقه نکنید. زیرا این فقط گربه را می ترساند و اجازه نمی دهد عمرا یقه ای به آن ببندد.

وقتی گربه آرام است ، کمی نزدیک شوید و حیوان خانگی کنید.
سپس یقه را به او نشان داده و اجازه دهید تا علف هرز کند و آن را کاملاً معاینه کند.
سپس گردن گربه را از جلو به آرامی بپیچید.
اگر گربه ترسیده و فرار کرده است ، این مرحله را متوقف کنید و بعداً در شرایط رایحه درمانی آن را امتحان کنید.
شما هم می توانید

کتاب آموزش حیوانات

برای آرامش و کنجکاوی در مورد گربه خود از یقه استفاده کنید.

با دیدن گربه ، یقه را به آرامی ببندید و اندازه آن را روی گردن گربه تنظیم کنید.

از آنجا که گربه با یقه آشنا نیست ، ممکن است سعی کند آن را از گردن خود بیرون بکشد یا گردن خود را روی انگشتان پا نگه دارد. تا زمانی که یقه تنگ و شل نباشد ، همه این اعمال و رفتارها طبیعی است.

بعضی از گربه ها خوشبو تر و با یقه آشنا هستند. اما دیگران از خطر بیشتری برخوردارند و به راحتی زیر بار صلیب نمی روند. به همین دلیل است که بسیار مهم است که بر روی گربه خود بلند شوید و از سنین جوانی به آن عادت کنید.

پلاک هویتی گربه

نام یا پروانه گربه چیست؟

پلاک گربه ابزاری ساده اما بسیار کاربردی است که می تواند زندگی گربه شما را نیز نجات دهد. نام و آدرس گربه و شماره تماس غار گربه معمولاً بر روی این صفحه که به گردن صلیب متصل است حک شده است.

به این ترتیب ، وقتی خدا اجازه دهد ، گربه شما گم می شود یا از خانه فرار می کند ، هرکسی آن را پیدا کند به راحتی با شما تماس می گیرد و گربه را به شما می دهد.

در حقیقت ، اینکه کسی گربه ای را پیدا کند که شماره واقعی پلاک پلاک را صدا کند ، تا حدود زیادی به مهربانی شخص و همچنین فرهنگ حیوان دوستانه در منطقه شما بستگی دارد.

در برخی کشورها حتی پلیس می تواند برای یافتن گربه با شما تماس بگیرد و در جاهای دیگر مردم به شماره گربه و آدرس مجوز اهمیت نمی دهند.

اما با افزودن نام گربه به یقه ، می توان انتظار داشت که گربه پیدا شود. بسیاری از فروشگاه های حیوانات خانگی نام تجاری می فروشند و اطلاعات تماس شما را روی پلاک حک می کنند.

قلاده ضد کنه گربه ها

قرقره کیکا و یقه چیست و برای همه گربه ها مناسب است؟

یقه ضد کنه برای گربه ها بهتر است که از خانه بیرون بروند. این یقه ها حاوی مواد شیمیایی یا رایحه های طبیعی هستند که به گربه ها آسیب نمی رسانند اما می توانند گونه های مشابه مانند پوست و کنه را دفع کنند.

در بهار و تابستان ، اگر می خواهید گربه خود را به گردش ببرید یا اجازه دهید در حیاط یا باغ آزادانه پرسه بزند ، استفاده از این یقه می تواند گربه شما را از این میکروب ها محافظت کند.

علاوه بر این ، با شناخت علائم و نشانه های بیماری ها و بیماری های پوستی مانند آنفولانزا و زخم ، می توانید به سرعت گربه خود را شناسایی و برای درمان به دامپزشک ببرید. (بخش زیر را بخوانید:

کتاب آموزش حیوانات

)

بله ، بعضی از گربه ها ممکن است تحت تأثیر این نوع یقه قرار بگیرند. بنابراین بهتر است قبل از استفاده با دامپزشک مشورت کنید.

خرید قلاده گربه ضد کنه و کک

خمیر گربه و کولا ioline درست کنید
یقه ضد کنه بیولین را می توان برای گربه ها بیش از 12 هفته استفاده کرد.
این یقه از عصاره درخت مارگوسا برای تقلید از حشرات مانند پرها و پوست و شپش استفاده می کند.
یقه ضد کنه از مواد طبیعی ساخته شده و برای گربه ها خطری ندارد.
طول 35 سانتی متر (پس از بستن یقه اضافه کنید)
بیماری هایی مانند آنفلوانزا و سرخک را تا 3 ماه از بین می برد
آسان برای استفاده

مجله آموزشی حیوانات

قلاده الیزابت گربه

گردنبند یا گردنبند الیزابت چیست و ارزش آن چیست؟

یقه الیزابت یقه دائمی نیست و چیزی بیش از یقه و درمان موقت است اما ما یکی از انواع یقه گربه را به شما معرفی خواهیم کرد.

همانطور که می دانید ، گربه ها معمولاً خود را به طور مداوم لیس می زنند و اگر در بدن آنها آسیب دیده باشد ، آنها به طور غریزی آن را بیشتر جذب می کنند.

اما در مواردی که گربه تحت معالجه و معالجه قرار گرفته باشد ، یا در صورت بیماری یا آسیب دیدگی ، باید از گربه در برابر ایتو یا دست دیگر محافظت شود ، گاهی اوقات جراحات و آسیب های سر ، صورت و گربه آن قسمت نباید در دست و پایش بخار شود.

دلیل استفاده از یقه الیزابت ، پیچیدن دور گردن گربه است و گرچه خوردن و نوشیدن آن برای گربه آسان است ، اما به گربه اجازه نمی دهد بدن خود را لیس بزند.

به عنوان مثال ، دامپزشک معمولاً پس از پاکسازی استفاده از قلاده الیزابت را برای چند روز توصیه می کند.

گردنبندهای الیزابت معمولاً ساده هستند و از آنجا که به طور موقت استفاده می شوند ، زیبا به نظر نمی رسند. اما پارچه ها و الگوهای متنوعی نیز وجود دارد که برای گربه ها راحت تر است.

شما چی فکر میکنید؟

از چه نوع یقه ای برای گربه خود استفاده می کنید؟ آیا گربه شما همیشه یقه ای به دور گردن دارد یا فقط گاهی اوقات؟ لطفاً برای ما داستانی بگذارید و افکار ، تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید. ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.