آموزش موشن گرافیک و الگوهای متن جالب برای ایجاد تایپوگرافی متحرک

0

آموزش موشن گرافیک حرفه ای یک سبک دیجیتالی دو بعدی از نوع آموزش موشن گرافیک است که دارای ویژگی های متحرک (و ریخته گری) است. این تصاویر را می توان از هر شماره دیجیتالی دریافت کرد. همراه با تصاویر ، زیرخط ها و موارد دیگر. در 2D آموزش موشن گرافیک ، انواع مختلفی از تصاویر دیجیتال آموزش موشن گرافیک می توانند به عنوان نقطه شروع استفاده شوند.

سحر و جادو آموزش موشن گرافیک در طراحی تصویر (تصویر) – چهره ها را به یک شخصیت متحرک آموزش کامل موشن گرافیک تبدیل می کند ، یک تصویر را به یک فیلم قدرتمند آموزش موشن گرافیک و غیره تبدیل می کند. در این عمل ، آموزش موشن گرافیک دو طرفه اتفاق می افتد. آموزش موشن گرافیک دو طرفه به شما امکان می دهد یک فیلم ساده و در عین حال خلاقانه بسازید و از آن سود خوبی کسب کنید.

با انیمیشن های متنی برجسته فیلم های سریع و آسان بسازید – در اینجا 10 مورد برتر Placite آورده شده است ، در اینجا می توانید همه چیز را مستقیماً در مرورگر خود ویرایش کنید ، بنابراین نیازی به نرم افزار ندارید. هیچ نرم افزار اضافی یا مهارت ویرایش حرفه ای ندارید. ابتدا بصورت افقی و سپس عمودی می پوشانیم

الگوهای افقی
1. ارائه ویدیو ارائه ای که گرافیک نئون را برای ارتقا of موسیقی آینده ارائه می دهد
یک مثال چشم نواز برای تبلیغ رویداد موسیقی یا شماره بعدی شما. کاغذ دیواری جلوه نئونی دودی دارد و شما می توانید رنگ ، متن و انتقال را انتخاب کنید.

2. ویدئویی برای یک کنفرانس آنلاین تهیه می کند که شامل انتقال انیمیشن است
به سبک یک شرکت زیبا ، این سازنده قالب ویدیویی شامل تصاویر جمع آوری کمک مالی است که می توانید جایگزین آنها کنید. فضای کافی برای محتوای ارائه شما یا اطلاعات موجود در هر اسلاید وجود دارد.

ارائه یک نمایش ویدیویی آنلاین که شامل تغییرات انیمیشن است برای کنفرانس آنلاین
3. فیلم های تبلیغاتی YouTube را با الگوی انتزاعی متحرک ایجاد می کند
یک تبلیغ عالی YouTube با کمی الگوی خواب بسازید ، این اثر دارای نوار دایره ای و متن متحرک واضح است. سرانجام فضای لازم برای آرم و وب سایت شما وجود دارد.

فیلم های تبلیغاتی YouTube را در قالب انتزاعی متحرک ایجاد می کند

4. ویدئویی برای ارائه برای یک کنفرانس آنلاین ایجاد می کند که شامل انتقال های متحرک است
اگر یک رویداد بزرگ شرکتی دارید که بصورت آنلاین برگزار می شود و می خواهید روشی عالی برای تبلیغ آن یا ارائه محتوای خود داشته باشید ، از این الگو استفاده کنید. در سبک مینیمال و مسطح با جلوه ای مات سبک طراحی شده است.

ارائه ویدئو ارائه برای یک کنفرانس آنلاین که شامل تغییرات متحرک است
5. قالب ویدئو برای نمایش اسلاید برای فیلترهای رنگی و انیمیشن های متنی
یک صحنه ساده در پس زمینه با متن متحرک روشن ، این الگو به شما امکان می دهد یک موسیقی متن ، فونت را انتخاب کنید و حتی روی جلوه سوسو کنترل کاملی بر رنگ ها داشته باشید!

قالب ویدیویی برای ارائه برای فیلترهای رنگی و انیمیشن های متنی
الگوهای عمودی
6. یک دستگاه ویدئویی داستانی تک رنگ در اینستاگرام که کمترین انیمیشن متنی را ارائه می دهد
با استفاده از این مولد ویدیوی جذاب از Placeit ، یک داستان مینیمال اینستاگرام ایجاد کنید. تصاویر با کیفیت بالا را انتخاب کنید یا تصاویر خود را بارگذاری کنید.

استوری اینستاگرام تک رنگ ویدیویی شامل انیمیشن های متنی کم
7. سازنده فیلم های استوری اینستاگرام که متن متحرک را با سایه نشان می دهد
یک الگوی داستانی روشن و شاد همراه با انیمیشن های متنی و جلوه سایه. متن و رنگ را سفارشی کنید و تصویر پس زمینه خود را انتخاب کنید.

سازنده داستان ویدیویی داستانی که متنی انیمیشن را با سایه ارائه می دهد
8. Story VCR داستانی که دارای انیمیشن های متنی روان است
با استفاده از این الگو از Placeit ، یک فیلم عمودی خیره کننده با انیمیشن های متنی ایجاد کنید. تصویر خود را انتخاب کنید و رنگ ها و قلم ها را تغییر دهید تا در واقع چیزی متناسب با نام تجاری شما ایجاد کند.

VCR Video Story Instagram که انیمیشن های متنی یکپارچه را ارائه می دهد
9. با انیمیشن های سرگرم کننده و مدرن فیلم های داستانی را در اینستاگرام ایجاد می کند
پر زرق و برق و جسورانه ، این یک قالب ویدیویی خوش هیجان با برخی از سبک های انیمیشن سرگرم کننده و مدرن است. از آهنگ های ارائه شده موسیقی اضافه کنید و تصاویر و متن را متناسب تغییر دهید.

یک دستگاه ویدیویی داستان گویا در انیمیشن های سرگرم کننده و مدرن
10. فیلم های داستانی را در اینستاگرام ایجاد می کند که تایپوگرافی پررنگ را ارائه می دهد
با استفاده از این الگو که شامل تایپوگرافی پررنگ و انیمیشن های شیک است ، یک ویدیوی پست برای تبلیغ یک فروش یا رویداد ایجاد کنید. رنگ های روشن به برجسته شدن پیام شما کمک می کنند ، اما می توانید کل الگو را با چیزی مطابقت دهید که کاملاً مناسب شما باشد.

سازنده فیلم داستانی که تایپوگرافی پررنگ را ارائه می دهد
سازنده فیلم داستانی که تایپوگرافی پررنگ را ارائه می دهد
منابع ویدئویی بیشتر توسط Envato
راهنمای بازاریابی ویدیویی Envato را بخوانید
مهارت های بازاریابی ویدئویی خود را با راهنمای جامع ما افزایش دهید: شما از ابتدا تا انتها بازاریابی ویدئویی را یاد خواهید گرفت ، بنابراین چه تازه کار باشید و چه یک حرفه ای ، مهارت های مفیدی را یاد خواهید گرفت که ویدیوی بعدی شما را تقویت می کند.

از Mixkit به صورت رایگان ویدئو ، موسیقی رایگان و قالب های موشن گرافیک رایگان بارگیری کنید
Mixkit را برای فیلم های رایگان سهام ، موسیقی رایگان سهام و الگوهای رایگان Adobe Premiere Pro بررسی کنید. بله ، به صورت رایگان!

یک فیلم ویدیویی بصورت آنلاین با ایجاد کنید
برای ایجاد فیلم های جذاب بصری نیازی به نرم افزار حرفه ای ندارید ، می توانید آنها را مستقیماً در مرورگر خود بسازید: PlaceIt یک سرویس آنلاین با سازنده فیلم است که از الگوهای متحرک گرافیکی طراحی شده استفاده می کند.

Envato Elements: بارگیری نامحدود
Envato Elements میلیون ها مورد موجودی را ارائه می دهد: عکس ، موسیقی ، کلیپ های ویدیویی ، قلم ها ، انواع گرافیک ها ، الگوهای پروژه های ویدیویی برای دوره های آفرینش اثر ، Premiere Pro ، Final Cut Pro و Motion و Envato Tuts + ، همه با یک واحد اشتراک، ابونمان.

Leave A Reply

Your email address will not be published.