آموزش مراحل طراحی کارت ویزیت مناسب

0

قبل از شروع فرآیند طراحی کارت ویزیت به کمک دوره آموزش طراحی کارت ویزیت ، مراحل اولیه برنامه ریزی برای نحوه طراحی کارت ویزیت وجود دارد که باید هنگام ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ به آن ها توجه کنید. همچنین برای مشاهده نکات کامل تر روش طراحی کارت ویزیت و آموزش طراحی آن، از این سورس آموزش طراحی کارت ویزیت استفاده کنید که به خوبی یاد می دهد که چگونه کارت ویزیت طراحی کنیم.

آموزش طراحی کارت ویزیت
شاید دو جنبه اساسی مارک تجاری بصری در نحوه ساخت کارت ویزیت ، آرم ها و رنگ های رنگارنگ نقطه شروع شما را فراهم کند. پیام اصلی مارک تجاری شما چیزی است که شما باید آن را از بیانیه وظیفه کلامی یا ایده به پیام تصویری ترجمه کنید.

آموزش طراحی کارت ویزیت و آرم برند شما
این همان چیزی است که مشتریان را به خود جلب می کند و آنها را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجارت ، محصول یا خدمات و آنچه که از آن می خواهند جلب می کند. این باید بلافاصله تجارت شما را شناسایی کند ، پیام اصلی شما را برساند و مشتری شما را خطاب قرار دهد. در این آموزش ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ درباره طراحی آرم بیشتر بدانید.

بررسی طرح رنگ برند شما در آموزش طراحی کارت ویزیت
رنگ های مارک به شما این امکان را می دهد که احساسات چشم انداز خود را برطرف کنید بدون اینکه آنها بدانند شما این کار را انجام می دهید. به همان میزان آنها می توانند مشتریان بالقوه را بازدارند ، بنابراین به انتخاب رنگ خود توجه کنید. (این یک موضوع پیچیده است ، بنابراین در این آموزش کارت ویزیت با فتوشاپبیشتر در مورد آن بخوانید.)

پیام اصلی برند شما
در نهایت آموزش طراحی کارت ویزیت ، شما باید پیام کلی را که می خواهید مارک شما (و کارت ویزیت با فتوشاپ ) شما قبل از طراحی این کارت ارسال کند ، بدانید. شما و تجارتتان چه می کنید؟

هر وثیقه ، از جمله کارت تجاری شما ، باید بخشی از این پیام باشد. حتی اگر با یک طراح ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ کار می کنید ، نکته اصلی اصول طراحی کارت ویزیت در مورد نام تجاری چیزی است که شما برای برقراری ارتباط با آن نیاز دارید.

آموزش طراحی کارت ویزیت مصور
Good Grace & Humor یک تجارت خلاقانه با یک زن است و این آموزش فتوشاپ کارت ویزیت نشان می دهد که چگونه مالک منبع ایده های نوآورانه ای است که تجارت را مدیریت می کند. توسط فلفل دیوانه.
هر یک از این عناصر بر نحوه ارتباط شما با سبک ، چیدمان و سایر عناصر طراحی هنگام طراحی کارت ویزیت شما تأثیر می گذارد.

با آموزش طراحی کارت ویزیت جزئیاتی را طراحی کنید که در هزینه بلیط شما تأثیر بگذارد

طبق اصول طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ انتظار می رود که یک دسته 50 کارت ویزیت ساده روی یک کارت پایه چاپ کنید ، حدود 20 دلار برای شما هزینه دارد ، اگرچه قیمت ها ممکن است بسته به چاپگر شما متفاوت باشد. اکنون که اولین مراحل طراحی خود را قفل کرده اید ، آماده جزئیات طراحی هستید. بسیاری از این جزئیات پتانسیل افزایش هزینه برای یک پروژه را دارند ، بنابراین به هر تصمیم طراحی که می گیرید توجه کنید.

مواد آموزش طراحی کارت ویزیت
کارت ویزیت چوب پنبه
چه ماده ای برای کارت ویزیت کارت ویزیت بهتر از چوب پنبه است؟
کارتهای ویزیت دیگر همه کاغذهای کارت نیستند. امروز با آموزش کارت ویزیت می توانید کارت ویزیت های سفارشی را روی چوب ، پلاستیک ، فلز و سایر مواد تهیه کنید تا ظاهری کاملاً منحصر به فرد ایجاد کنید.

آموزش طراحی کارت ویزیت پلاستیکی
پلاستیک ضخیم به این کارت ویزیت جلوه و جلوه ای مدرن می بخشد.
این مواد قطعاً به برچسب کلی شما اضافه می شود. در نهایت بسته به موادی که انتخاب می کنید می توانید 1.00 دلار یا بیشتر به ازای هر بلیط پرداخت کنید. با این حال با توجه به آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ، اگر جلوه ویژه ارزش کسب و کار شما را دارد ، آن را به عنوان یک سرمایه گذاری در نظر بگیرید.
اندازه
تصمیم بعدی شما در آموزش طراحی کارت ویزیت این است که کارت ویزیت شما باید در چه اندازه ای باشد. کشورهای مختلف اندازه استاندارد متفاوتی دارند ، بنابراین با این کار شروع کنید. حتی اگر واقعاً می خواهید کاری منحصر به فرد انجام دهید ، حداقل باید با آموزش طراحی کارت ویزیت کاربردی بدانید که استاندارد چیست ، تا از این طریق سنتی را که به شما اعطا می شود ، بشناسید.

استاندارد آمریکای شمالی : 88.9 × 50.8 میلی متر (3.5 × 2 اینچ)
استاندارد اروپا: 3.346 × 2.165 اینچ (85 × 55 میلی متر)
استاندارد اقیانوسیه: 3.54 × 2.165 اینچ (90 × 55 میلی متر)
اندازه های غیر استاندارد ممکن است در هزینه چاپ طرح شما تأثیر بگذارد. انتظار پرداخت بیشتر برای طرح های بزرگ و غیراستاندارد را داشته باشید.

آرایه
این آموزش مراحل طراحی کارت ویزیت، به سادگی به جهت منظره استاندارد برای کارت های ویزیت یا جهت عمودی “عمودی” اشاره دارد. هیچ یک از آنها نباید بر قیمت طراحی شما تأثیر بگذارد.

آموزش طراحی کارت ویزیت عمودی
کارت ویزیت عمودی Prozmiewski برای عکاسی منظم از فیل.
مشاهده کارت ویزیت
طرح منظره استاندارد بر اساس مفهوم قالب ها.
شکل
همه کارت های ویزیت مستطیل شکل نیستند. در حقیقت هنگام آموزش صفر تا صد طراحی کارت ویزیت می بینید که ، برش قالب به چاپگرها این امکان را می دهد که تقریباً هر شکلی را برش دهند و از مزایای هزینه های چاپ به صورت عمده نیز برخوردار باشند.

آموزش طراحی کارت ویزیت مربع
کارت ویزیت مربعی شکل ظاهری غیرمعمول را ارائه می دهد.
اگر چیزی کاملاً محافظه کارانه اما هنوز هم چشم نواز و مدرن می خواهید ، گوشه های کارت مستطیلی را گرد کنید یا آرم خود را مطابق راهنمای آموزش جامع طراحی کارت ویزیت ببرید.

آموزش طراحی کارت ویزیت با آرم برش
در آموزش طراحی کارت ویزیت منحصر به فرد، برش آرم باعث برجسته شدن کل کارت می شود و بر نام تجاری تأکید می کند.
اگر واقعاً می خواهید دنبال آن بروید ، هر شکلی را که واقعاً مناسب تجارت شما باشد انتخاب کنید. این می تواند رئوس مطالب پرفروش ترین محصول شما یا به شکل آرم شما باشد.

آموزش طراحی کارت ویزیت
این کارت ویزیت به صورت شیشه ای حاوی محصول شکل گرفته است.
هنگام آموزش کاربردی طراحی کارت ویزیت، به مواردی مانند کارت های بازرگانی فکر کنید که به طور خلاقانه در متن صنعت و مشتری هدف شما طراحی شده اند. اگر خلاقیت معمولاً روز (و مشتری) را برنده می شود ، شکل بد بو ممکن است ساده باشد.

Leave A Reply

Your email address will not be published.