آموزش سالیدورک و بررسی آپدیت نسخه 2021

0

همانطور که می دانید نرم افزار سالیدورک ابزاری برای طراحی و ایجاد نقشه های تجهیزات مکانیکی است.  آموزش سالیدورک راهنمای کاملی برای یادگیری طراحی با این نرم افزار است . نسخه ها و آپدیت های متعددی در طی زمان برای سالیدورک منتشر شده که هر بار قابلیت های بیشتری به آن افزوده است.

اکنون به روزرسانی SOLIDWORKS 2021 هم از راه رسید! تمرکز اصلی در به روزرسانی 2021 SOLIDWORKS بهبود کیفیت زندگی کاربر است. این به معنای توجه بیشتر به اجرای برنامه ها و تجربه افراد برای افزایش بهره وری است.

این مقاله شامل پنج حوزه مهم در برنامه اخیر SOLIDWORKS است. برای کمک به شما در یادگیری ویژگی های جدید و تکنیک های پیشرفت ، SolidProfessor همچنین یک مسیر ارتقا برای SOLIDWORKS 2021 طراحی کرده است. این دوره آخرین کارآیی و سهولت را در مورد آخرین نوآوری ها ارائه می دهد تا روند کار شما را کارآمد و آسان کند.

این مقاله را بیاموزید:

SOLIDWORKS 2021 عمومی اول. به آموزش مراجعه کنید >>
قطعات و ظاهر SOLIDWORKS 2021. به مقررات مراجعه کنید >>
مجامع SOLIDWORKS 2021. به آموزش مراجعه کنید >>
لیست SOLIDWORKS 2021. به آموزش مراجعه کنید >>
SOLIDWORKS 2021 کاغذ ، ساختمان و فلز. به آموزش مراجعه کنید >>
SOLIDWORKS 2021 عمومی اول
برای کمک به شما در استفاده سریع و آسان از برنامه ، SOLIDWORKS 2021 طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی عمومی را شامل می شود. در اینجا برخی از پیشرفت های این به روزرسانی SOLIDWORKS آورده شده است.

به روزرسانی آنلاین: این به روزرسانی ها از طریق CommandManager انحصاری ، گزینه های سیستم و طیف گسترده ای از نقشه های تصویری ، زندگی کاربران را بهبود می بخشد.
زبان و رنگ: این شرایط این ویژگی های بهتر را برای ارتباط بهتر فراهم می کند.
به دنبال قوانین باشید: برای شخصی سازی محیط کار و علاقه به قوانین از لیست Customize استفاده کنید.

قطعات و ویژگی های SOLIDWORKS 2021
به روزرسانی SOLIDWORKS 2021 ویژگی ها را بهبود می بخشد و شامل ابزارهایی است که به آنها کمک می کند کار را آسان تر کنند. در زیر برخی از ویژگی ها و ویژگی های به روز شده وجود دارد.

سازمان دهنده املاک سازمانی: مقایسه هایی با پرونده های سفارشی املاک برای مهمانی ها و جلسات خود ، و همچنین با گروه های فلزی و لیست های هماهنگ انجام دهید.

نمایش مدل: عملکرد نرم افزاری و گرافیکی بهبود یافته باعث می شود که محیط نصب و طراحی به صورت روان تری انجام شود.
انتقال مواد: هنگام ایجاد یک قسمت چند بدنه ، مواد اعمال شده را از یک قسمت به قسمت دیگر منتقل کنید.
آماده شروع بررسی دوره آموزشی کامل SOLIDWORKS 2021 هستید؟ برای ثبت نام در بستر آموزش آنلاین SolidProfessor اینجا را کلیک کنید.

 

2021. مجلل
SOLIDWORKS 2021 مجموعه مجالس خود را تجدید کرده است تا به شما کمک کند تا در این قسمت از روند طراحی خود بصیرت بیشتری داشته باشید. در اینجا برخی از پیشرفت ها وجود دارد.

پیشرفت حافظه اسلات: مطابقت اسلات را با چرخش قفل شده ایجاد و ویرایش کنید و نوع محدودیت پیش فرض را در گزینه های سیستم مشخص کنید.
پیکربندیهای شکست خورده: مدلهای باد شده را به عنوان تنظیمات خود در SOLIDWORKS 2021 ذخیره کنید.
نتایج تشخیص اختلال در صادرات: گزارشی از اختلالات مونتاژ برای ارجاع بعدی ایجاد کنید.
الگوهای مونتاژ: الگوی زنجیره ای و ویژگی های الگوی بهبود یافته سایر اجزا ممکن است در طراحی شما مفید باشند.
به روزرسانی های اضافی مونتاژ: SOLIDWORKS چندین افزونه کوچکتر رابط را معرفی می کند که می توانند روند مونتاژ را ساده کنند.

لیست های SOLIDWORKS 2021
بهبودهای نقاشی های SOLIDWORKS از سال 2021 به شما امکان می دهد بدون نیاز به مدلی برای آدرس دهی و بهبود دسترسی به دستورات و نظرات مختلف ، نقاشی کنید. در اینجا برخی از به روز رسانی های نقاشی وجود دارد.

حالت جزئیات: حالت جزئیات به شما امکان می دهد بدون نیاز به مدل مرجع ، در یک طرح معین نظرات ، کارکرد خط و نمایش های غیرپارامتری را ارائه دهید.
به روزرسانی های اضافی لیست: SOLIDWORKS روش های بهبودیافته ای برای دستیابی به دستورات ، انواع نظرات و مشخص کردن مکان های فایل خاص را به ارمغان می آورد.

SOLIDWORKS 2021 ورق ، سیستم های ساختمانی و جوشکاری
SOLIDWORKS قلع ، ساختار و سیستمهای جوشکاری خود را بهبود بخشیده است تا در طول این فرایند طراحی کاراتر باشد. برخی از پیشرفتهای زیر را بررسی کنید.

پیشرفت های فلنج لبه ای: فلنج های لبه خم و خمیده را به هندسه ورق فلز غیرخطی اضافه کنید.
خصوصیات لیست برشی: طول صحیح اعضای سازه را محاسبه کنید و همچنین شناسه های برشی منحصر به فرد را در ویژگی های لیست برشی ایجاد کنید.
برش برای اتصالات میتر میتر: موارد جدید اضافه شده به دستور Trim / Extend برای اتصالات میتر میتر ایجاد گوشه ها را بسیار آسان می کند.
و بیشتر !! برای افزایش قابلیت استفاده از SOLIDWORKS ، همه فیلم ها را در دوره آموزش بروزرسانی SOLIDWORKS 2021 بررسی کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.