آموزش سالیدورک برای استفاده از لوگو شرکت

0

یکی از سوالات متداول ما در دنیای پشتیبانی فنی پس از دانلود رایگان فیلم آموزش سالیدورک این است که “چگونه با آرم SOLIDWORKS کار کنیم؟” این سوال به اشکال مختلف از جمله “من می خواهم نشانگر شرکت را در بخش نشان دهم و می خواهم در نمای تصویر نشان داده شود” یا “می خواهم آرم شرکت خود را در عنوان” تصویر “نشان دهم ، و بهترین راهها برای دستیابی به نتایج سازگار و قابل اعتماد.

رئیس گیتار باس با آرم شرکت.

آرم شرکت خارق العاده ما

در این مثال ، Toby’s Guitar Co. ما قصد داریم با یک شرکت ساختگی گیتار کار کنیم. کسب و کار. هدف ما استفاده از آرم شرکت در نام های موجود در تصاویر است. ما همچنین می خواهیم یک قطعه اکستروژن از این آرم را برای استفاده در پایه کروم گیتار بسازیم.

با یک تصویر آرم شروع کنید

برای شروع  دانلود رایگان فیلم آموزشی سالیدورک ، ابتدا باید سعی کنیم بالاترین کیفیت تصویر از آرم را پیدا کنیم. این می تواند از طریق وب سایت شرکت ، محتوای بازاریابی که آنها ارائه می دهند یا یک فتوکپی از آرم باشد.

تصویر با کیفیت بالا از آرم شرکت.

سناریوی ایده آل زمانی بوجود می آید که شرکت آرم خاص خود را داشته باشد و بخواهد آن را به اشتراک بگذارد. وقتی این اتفاق می افتد ، چند قدم برای ما برمی دارد. اکثر شرکت ها تصویر شما را به اشتراک می گذارند. اما بهتر است قبل از بازگرداندن شرکت ، از آنها س askال کنید که آیا دارای تصویر برداری از DWG ، DXF یا آرم شرکت هستند.

بدون “شرکت گیتار توبی” ما توانستیم با تیم بازاریابی کار کنیم. همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است ، با کیفیتی از آرم تماس بگیرید و آن را ذخیره کنید. اکنون می خواهیم از این تصویر در برخی مناطق SOLIDWORKS استفاده کنیم.

بعضی چیزها ممکن است کارساز نباشند

ما در ابتدا با درگیر کردن برخی از تکنیک ها شروع خواهیم کرد که ممکن است برای شما مفید نباشد. ممکن است در گذشته با برخی از این سناریوها روبرو شده باشید. اولین روش استفاده از این تصویر در یک عنوان عنوان در لیست است.

یک تصویر را در بخش عنوان SOLIDWORKS قرار دهید.

هنگام کار در حالت طراحی ، می توانیم به سادگی INSERT> PICTURE را انتخاب کرده و آرم شرکت خود را به عنوان عنوان اضافه کنیم. عالی کار می کند و انجام یک فرایند ساده است. هنگام استفاده از این روش ، گهگاه با مسائل پایین دستی روبرو می شویم.

اولین مشکلی که با آن روبرو می شویم زمانی رخ می دهد که نقاشی خود را به صورت DXF یا DWG ذخیره کنیم.

نقاشی ما را در DXF ذخیره کنید و دریابید که تصویر به دلخواه شما ترجمه نشده است.

بسته به قالب تصویر ، صادرات نقاشی به DWG یا DXF گاهی اوقات می تواند نتایج ناخواسته ای به همراه داشته باشد. در تصویر بالا می بینیم که تصویر به DXF ترجمه نشده است ، بنابراین ما یک بلوک عنوان ناقص برای ما باقی مانده است. (این همیشه اتفاق نمی افتد ، اما یک چیز کوچک است که می تواند باعث سکسکه شود).

یک بلوک عنوان نقاشی که فاقد یک تصویر است زیرا تصویر پیوندی دیگر وجود ندارد.

بعضی اوقات وقتی تصاویر را به نقاشی ها اضافه می کنیم ، استفاده از تصاویر پیوندی را انتخاب می کنیم. این می تواند یک راه حل زیبا باشد زیرا اگر تصویر منبع تغییر کند ، بلوک عنوان به طور خودکار به روز می شود. وقتی پیوند به این تصاویر خراب است یا پرونده های منبع دیگر در آنجا نیستند ، ممکن است عنوان نامناسبی را مسدود کنیم زیرا نشان تصویر دیگر به درستی نشان داده نمی شود ، همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است. (باز هم ، این همیشه اتفاق نمی افتد ، اما یک چیز کوچک دیگر است که می تواند باعث سکسکه شود).

برچسب های ایجاد شده در مدل در نمایشگر نقاشی سنتی ظاهر نمی شوند.

بعد بیایید در مورد برچسب ها صحبت کنیم. برچسب ها یک ابزار شگفت انگیز در SOLIDWORKS و یک روش عالی برای نمایش آرم شرکت روی قطعات شما هستند. همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است ، برچسب ها در یک نمایشگر نقاشی سنتی نمایش داده نمی شوند. ممکن است مواردی وجود داشته باشد که شما بخواهید تیم تولیدی را دقیقاً در مکان نمایش آرم شرکت در صفحه نمایش نشان دهید.

آرم شرکت خود را به هندسه SKETCH تبدیل کنید

ما اکنون برخی موارد را بررسی کرده ایم که ممکن است هنگام استفاده از نشان شرکت در پروژه های SOLIDWORKS شما کارساز نباشند. این ابزارها ابزاری عالی هستند و همه آنها جایگاه خود را دارند ، اما گاهی اوقات ما می خواهیم کمی جلوتر برویم تا اطمینان حاصل کنیم که آرم شرکت ما همیشه کار خواهد کرد و کل مراحل تولید ما می تواند از هندسه آرم شرکت استفاده کند. در این موارد ، بهترین کار ایجاد طرح جدید آرم شرکت است.

اندازه اندازه آرم ما

ما با ایجاد یک مدل کاملا جدید شروع خواهیم کرد. پس از ایجاد این مدل ، قصد داریم یک طرح ساده ایجاد کنیم که نشان دهنده اندازه کلی آرم ما باشد. بعداً در وبلاگ خواهیم دید که تغییر اندازه آرم ما به آسانی می تواند به محض اینکه طرح ها را مسدود کند. در حال حاضر ما فقط می خواهیم آرم خود را به عرض 200 میلی متر بسازیم.

طرح جدیدی با خطی که عرض کلی طرح آرم شما را نشان می دهد ایجاد کنید.

پس از ایجاد آن می توانیم از این نقاشی خارج شده و طرح جدید دیگری را در همان صفحه شروع کنیم. ما می توانیم از دستور TOOLS> SKETCH TOOLS> SKETCH PICTURE برای درج آرم شرکت خود استفاده کنیم ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

آرم شرکت و اندازه تصویر را بر اساس خط رسم قبلی وارد کنید.

پس از قرار دادن این تصویر می توانیم اندازه آرم را متناسب با خط ایجاد شده در طرح قبلی تغییر دهیم.

Leave A Reply

Your email address will not be published.